Tuż po godzinie 10 rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało w najnowszym komunikacie o bilansie epidemii koronawirusa w Polsce. Do pozytywnych informacji należy fakt, że zmniejszyła się liczba wykrytych nowych przypadków koronawirus, W poniedziałek służby sanitarne odnotowały, ze jest to 239 osób w całej Polsce.

Niestety, liczba zgonów nie napawa optymizmem – zmarło aż 19 chorych. Całkowity bilans epidemii COVID-19 w naszym kraju to na wtorek, 30 czerwca 34 393 osób z wykrytym zakażeniem koronawirusem, 1463 zgony, a także 21 281 ozdrowieńców.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym bilansie epidemii koronawirusa w Polsce. Okazuje się, że powoli spada liczba zakażonych. Niestety, bilans zgonów nie jest najlepszy. Do tej pory w kraju zakażonych zostało blisko 35 tys. osób!

Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia o epidemii koronawirusa w Polsce!

Wśród wykrytych 239 nowych przypadków zakażenia koronawirusem 84 pochodzą z województwa śląskiego, 44 z Małopolski, 26 osób z Wielkopolski, 21 osób z Mazowsza, 20 z Podlasia, 17 osób z województwa łódzkiego.

Pozostałe przypadku to 8 osób z województwa świętokrzyskiego, 6 osób z Dolnego Śląska, 3 z kujawsko-pomorskiego, po dwie z województwa lubuskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Po jednej osobie odnotowano w województwie opolskim i pomorskim.

Niestety, zmarło także 19 osób kolejnych osób. Jak podano w komunikacie Ministerstwo Zdrowia, wszyscy zmarli mieli choroby współistniejące.

Dziś hospitalizacji podlega 1811 osób, a pod respiratorem znajduje się 85 chorych. Wśród ozdrowieńców mamy łącznie 21 281 pacjentów.

Jak informuje Interia.pl za danymi MZ, nadzorem sanitarno-epidemiologicznym objęto 13 987 osób, a kwarantanną 83 499 osób.

Jak informował portal "Życie": W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ PRZYPRAWIAJĄCE O CIARKI NAGRANIE MIESZKAŃCA POŁUDNIA POLSKI. SCENY JAK Z FILMU, POGODA DAŁA POPALIĆ

Przypomnij sobie: ZNANY POLITYK ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ JEDENASTY. OKOLICZNOŚCI NARODZIN DZIECKA ZADZIWIAJĄ, INFORMACJE O MATCE MALUSZKA SĄ TRUDNE DO UWIERZENIA

Portal "Życie" pisał również: NIESAMOWITE WSPOMNIENIE KSIĘDZA O OSTATNICH GODZINACH ŻYCIA WOJCIECHA JARUZELSKIEGO. DO TEJ PORY NIKT NIE WIEDZIAŁ O JEGO FINALNYCH SŁOWACH