Rodzina znanego polityka powiększyła się o kolejne, jedenaste już dziecko. Maluch na pewno będzie mógł liczyć na bliskich, bo jego rodzina, szczególnie rodzeństwo jest szczególnie liczna. Polityk mógł się pochwalić byciem ojcem dla pięciu córek i pięć synów, a teraz szala płci przeważyła na męską stronę – noworodek do zdrowy, duży chłopiec.

Przyszłość matki dziecka polityka nie jest najjaśniejsza. Dziecko przyszła na świat już w maju, niestety w trakcie epidemii koronawirusa. Sytuacja nie była zatem łatwa dla ciężarnej. Co będzie z matką dziecka znanego polityka?

Trzeba przyznać, że ten polityk doskonale przyswoił sobie termin „wielodzietna rodzina” i uskutecznia politykę prorodzinną kraju. Parlamentarzysta może pochwalić się całą gromadką, jednak newsy o matce jedenastego, nowo narodzonego dziecka są powalające!

Boris Kollar został ojcem po raz jedenasty. To zdrowy chłopiec

Chopczyk nie był planowany i choć słowacki przewodniczący parlamentu nie traktuje narodzin kolejnego dziecka jako prawdziwego cudu to maluch i matka czuja się dobrze i są zdrowi. Boris Kollar jest szefem partii Jedna Rodzina. Do mediów trafiły informacje o matce jego syna i zelektryzowały opinię publiczną na Słowacji.

Okazuje się, że polityk ma dzieci aż z 10 różnymi kobietami! Choć polityk został ojcem po raz jedenasty to rozstał się z matką dziecka, jeszcze zanim chłopiec przyszedł na świat. Matką jest 39-letnia rozwódka Miroslava z Levic. Jak ytrzymuje kobieta, pozostaje w dobrych relacjach z byłym partnerem.

Jednak Boris Kollar miał gest i postanowił podarować matce jedenastego dziecka i szóstego syna land rovera za 100 tys. euro.

- U mnie nigdy nie wiadomo, nie wiem o tym też wcześniej. Dla mnie to naturalna kolej rzeczy, jak nowe buty - powiedział w wywiadzie cytowanym przez o2.pl i Pikio.pl słowacki polityk.

Jak informował portal „Życie”: ŚLEDCZY SĄ O KROK OD WYJAŚNIENIA ZDARZEŃ WOKÓŁ DAWIDKA Ż. SĄ NAJNOWSZE INFORMACJE, CZY WKRÓTCE DOWIEMY SIĘ, CO STAŁO SIĘ Z 5-LETNIM CHŁOPCEM

Przypomnij sobie: NOWY POMYSŁ SIECI HANDLOWEJ, KTÓRY POWODUJE WZBURZENIE U KLIENTÓW. NIEPRZESTRZEGANIE PEWNEGO PRZEPISU SPRAWI, ŻE NIE WEJDZIEMY DO SKLEPU W OGÓLE

Portal „Życie” pisał również: KIEPSKA PASSA TURYSTÓW NAD MORZEM. SŁUŻBY SANITARNE ODKRYŁY KOLEJNE OGNISKO ZAKAŻEŃ, WIRUSA ROZNIÓSŁ WŁAŚCICIEL OŚRODKA