Ta sytuacja z lipca 2019 roku dosłownie mrozi krew w żyłach. Wówczas 10 lipca zaledwie 5-letni Dawidek Ż. wsiadł do samochodu – szarej skody fabii swojego ojca w domu na terenie Grodziska Mazowieckiego i obaj wyruszyli w podróż do Warszawy, do matki chłopca.

Po kilku godzinach okazało się, że ojciec Dawida został potrącony ze skutkiem śmiertelnym przez pociąg jadący na trasie Skierniewice-Warszawa. Mężczyzna w ten sposób popełnił samobójstwo. Jednak w samochodzie nie było śladu po 5-letnim Dawidku. Matka postanowiła nie czekać i zgłosiła zaginięcie dziecka. Co się stało?

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Prokuratorskie śledztwo dotyczące okoliczności zabójstwa 5-letniego Dawidka Ż. jest na etapie zaawansowanym. Dziecko trzymało aż 11 ran kłutych w brzuch i klatce piersiową. Niewyobrażalny dramat rodziny!

W ciele Dawidka Ż. było 11 ran kłutych. Śledczy znaleźli krew chłopca w samochodzie

Po długich poszukiwaniach chłopca udało się odnaleźć, stało się to po 10 dniach. Zwłoki malca leżały w pobliżu zbiornika retencyjnego, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych przy autostradzie A2 obok węzła Pruszków.

Chłopiec zmarł z powodu wstrząsu krwotocznego, który nastąpił z uwagi na liczne rany kłute. Dawidek Ż. miał ich aż 11! Śledczy znaleźli również krew dziecka w samochodzie, a u ojca chłopca nie znaleziono podczas autopsji śladów alkoholu.

Choć minął rok, śledztwo w sprawie Dawidka Ż. wciąż jest w toku. Jak donosi Wirtualna Polska, śledczym wciąż nie udało się odnaleźć narzędzia zbrodni – noża.

- - Zakończono przesłuchania świadków, prokurator oczekuje na opinie toksykologiczną, informatyczną oraz dotyczącą stanu psychofizycznego Pawła Ż. – mówi WP prokurator Mirosława Chyr, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Nie wiadomo również, jakie motywy kierowały ojcem chłopca, Pawłem Ż. Prokuratura ujawni te informacje dopiero po zebraniu całego materiału dowodowego.

Jak informował portal „Życie”: KURIOZALNA SYTUACJA MOŻE STAĆ SIĘ UDZIAŁEM LEKARZY PRZEZ „TARCZĘ 4.0”. MOGĄ NAWET ODBYĆ KARĘ POZBAWIENIA WOLNOŚCI, EKSPERCI OSTRZEGAJĄ

Przypomnij sobie: MILIONY POLAKÓW ZŁAPIĄ SIĘ ZA KIESZENIE OD 1 LIPCA. WŁADZE NAKŁADAJĄ NA WSZYSTKICH OBYWATELI WYŻSZY PODATEK, WIADOMO, ZA CO ZAPŁACIMY ZNACZNIE WIĘCEJ

Portal „Życie” pisał również: KĄPIEL MOŻE SIĘ DLA NAS SKOŃCZYĆ BARDZO NIECIEKAWIE. NAD MORZEM POJAWIŁY SIĘ GROŹNE BAKTERIE, KONTAKT CZŁOWIEKA Z NIMI DOPROWADZA DO CIĘŻKIEJ CHOROBY