Program „Rolnik szuka żony” przyciągał widzów przed telewizory. Przez ostatnie tygodnie szczęścia w miłości szukało kilku uczestników. Największe emocje jeszcze na początku siódmej edycji show wzbudzał Józef, najstarszy z rolników, jednak pod koniec to nie na nim skupiała się uwaga telewidzów.

Super Express zauważa, że choć w większości przypadków uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” nie dotrwali w związkach do finału, to jednej parze się to udało. Jak im ze sobą jest?

"Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Logo programu "Rolnik szuka żony"/Youtube @Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony”: para pokazała pierwsze wspólne zdjęcia

Mowa tutaj o Marcie, która była jedną z kandydatek Pawła. Strzała Amora trafiła oboje. Uczestnik zaakceptował fakt, że jego nowa partnerka ma dziecko, a związek jest w rozkwicie.

Podczas finału „Rolnik szuka żony” najwięcej było rozstań, ale, jak widać, to nie jedyne wieści. Pawłowi udało się stworzyć szczęśliwy związek! 39-letni rolnik z województwa dolnośląskiego jest bardzo szczęśliwy.

"Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
"Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Paweł to hodowca krów. Ma bydło szkockie. Na pomysł hodowli wpadł po wycieczce do Danii, a obecnie jest ekspertem w tym temacie!

I choć Marta i Paweł póki co nie mieszkają razem i żyją w związku na odległość, kto wie, co przyniesie przyszłość. On z Dolnego Śląska, ona z Warszawy… jednak kobieta deklaruje, że może zamieszkać na wsi.

Czy ich związek będzie dalej trwał? Czy wybrankowie zamieszkają razem? Trzymamy kciuki! Tymczasem warto obejrzeć wspólne fotki pary na Instagramie.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

O tym się mówi w Polsce: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE SZCZEPIONKI. JEDEN Z KRAJÓW MIAŁ WSTRZYMAĆ PRACE NAD PREPARATEM. DOSZŁO DO DZIWNEGO ODKRYCIA

Z życia gwiazd: ŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO TRWA W NAJLEPSZE. GWIAZDY PUBLIKUJĄ FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄCE ICH PRZYGOTOWANIA. JEDNĄ Z NICH JEST KATARZYNA ZIELIŃSKA