Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami! Gwiazdy raz po raz publikują w swoich mediach społecznościowych fotografie przedstawiające ich przygotowania. Koniecznie zobacz!

Jak wiadomo, najbardziej wyczekiwany przez wiele osób czas w roku już niebawem. Zostało bowiem tylko 11 dni do rodzinnej wigilii.

Miłośnicy świąt już odliczają i zaczynają wielkie przygotowania, lecz niektórzy z nich postanowili poczuć tę magię o wiele prędzej ubierając choinkę... już w listopadzie!

Gwiazdy chętnie dzielą się swoimi przygotowaniami do świąt, a jedną z nich jest Katarzyna Zielińska. Wcześniej pisaliśmy także o Ani Lewandowskiej czy Natalii Kukulskiej.

Katarzyna Zielińska działa w kuchni!

Jedna z najpopularniejszych aktorek polskich, która ogromną rozpoznawalność zdobyła dzięki grze w wielu serialach i filmach – czyli Kasia Zielińska - ostatnio opublikowała bardzo “smaczne” zdjęcie na Instagramie. Dlaczego smaczne? Ponieważ prezentuje na nim własnoręcznie przygotowane i ozdobione pierniki, które wyglądają przepysznie.

Internauci nie mogli się napatrzeć, a w komentarzach pojawiła się lawina ciepłych słów, a także prośba o przepis na te świąteczne ciasteczka!