Program „Chłopaki do wzięcia” wciąż nie traci na popularności. Bohaterowie show Polsatu chętnie opowiadają o sobie i poszukują prawdziwej miłości na antenie.

Jedni budzą sympatię telewidzów, drudzy mogą liczyć na współczucie fanów, a jeszcze inni co najwyżej na drwiny. Jednak postać, o której napisał Pomponik, zdecydowanie można zaliczyć do dwóch pierwszych kategoriach. Wiele przeszedł, a fani trzymają za niego kciuki.

"Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube Niekryty Krytyk
"Chłopaki do wzięcia". Źródło: Youtube Niekryty Krytyk

Bohater „Chłopaków do wzięcia” miał ciężkie życie

32-letni Piotrek, który występuje pod pseudonimem Kryspin, zdecydował się poszukać szczęścia w programie, by odczarować los. Wychowywał się w rodzinie dysfunkcyjnej, w której dochodziło do awantur, na co dzień mierzył się też z alkoholizmem ojca, którego obecnie sam nazywa złym człowiekiem.

Uciekał z domu od najmłodszych lat, już jako siedmiolatek podjął pierwszą próbę. Był bardzo młody, gdy po rozstaniu rodziców jego matka wyjechała z nowym partnerem do Monachium. Wtedy pozostawiła Kryspina samego sobie, który wynajął mieszkanie, jednak nie było go stać na opłaty – zarabiał za mało.

"Chłopaki do wzięcia". Źródło: Facebook Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia". Źródło: Facebook Chłopaki do wzięcia

Wtedy wyjechał – dołączył do matki. Jej nowy partner okazał się również alkoholikiem, a kobieta nie chciała skorzystać z pomocy syna. Piotr pojechał sam w inne miejsca, m.in. do Czech czy Austrii, a później osiadł na 5 lat w Amsterdamie.

Dziś jest monterem okien, jego życie jest już stabilniejsze, jednak wciąż nie znalazł tej jedynej.

Liczy na to, że kandydatka pojawi się dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”. Nie ma wielkich wymagań – chciałby znaleźć kobietę pełną energii i „prawdziwą”, prostą. Marzy o dwójce dzieci.

Kryspin wie, że będzie mu trudno – dotychczas nie miał kobiety, a relacje damsko-męskie nie są dla niego najłatwiejsze, jednak już pracuje nad sobą. Ma nadzieję, że teraz odczaruje swój los u boku ukochanej.

Trzymamy kciuki!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

O tym się mówi w Polsce: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE SZCZEPIONKI. JEDEN Z KRAJÓW MIAŁ WSTRZYMAĆ PRACE NAD PREPARATEM. DOSZŁO DO DZIWNEGO ODKRYCIA

Z życia gwiazd: ŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO TRWA W NAJLEPSZE. GWIAZDY PUBLIKUJĄ FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄCE ICH PRZYGOTOWANIA. JEDNĄ Z NICH JEST KATARZYNA ZIELIŃSKA