"Wirtualnemedia" donoszą, że już od trzeciego stycznia ruszy trzeci już sezon lubianego przez Polaków "Sanatorium miłości". Nie ulega wątpliwości, że wielu z rozkoszą i wypiekami na twarzy zasiądzie przed telewizorem, by poznać nowych bohaterów, ich historie i sprawdzić, kto mógłby stać się ulubieńcem.

Kolejne poruszające historie

W trakcie trwania dwóch poprzednich sezonów, Polacy poznali wielu ciekawych uczestników, których historie często poruszają do łez. Ich nowo nawiązywane znajomości i nabierające tempa relacje budziły sporą ciekawość w widzach, którzy co rydzień po godzinie 21:00 z zapartym tchem czekali na zwroty akcji, zmiany frontów, wyjście na jaw intryg i romansów.

Nie należy się spodziewać, że tym razem będzie inaczej. Odcinki nagrywane były w okresie jesiennym, więc przepiękne plenery utkane z brązów, żółcieni, rudości i zieleni, z pewnością nadadzą uroku całości sezonu.

Od trzeciego stycznia, w każdą niedzielę o godzinie 21:15 emitowane będą kolejne odcinki trzeciego sezonu "Sanatorium miłości". Na to niecierpliwie czekają widzowie, którzy z pewnością śledzą losy poprzednich bohaterów, którzy bardzo często stają się celebrytami.

Wy też nie możecie się już doczekać?

O tym się mówi: Gdańsk: zatrzymano prezesów jednej ze spółdzielni mieszkaniowych. Co się stało

Zerknij: Media obiegła informacja o zakażeniu koronawirusem jednej z pogodynek stacji TVN. Dorota Gardias miała zarazić się od własnej córki

Nie przegap tego: Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozmawiał z Tadeuszem Rydzykiem. Wiadomo już o czym rozmawiali