Każdy z nas ma za sobą własną historię. Jedne wydarzenia budują nas i umacniają, inne mogą sprawiać wrażenie, jak gdyby miały sprawdzić siłę naszego charakteru.

Wojciech Bojanowski w ostatnim czasie spotkał się z ogromnym bólem. Dziennikarz TVN poczuł potrzebę wyznania swoich odczuć na wizji, tak, by telewidzowie poznali gorzką prawdę. Przeżył ogromną stratę, teraz próbuje z tym żyć.

Wojciech Bojanowski opowiedział o bolesnej stracie

Warto przypomnieć – Wojciech Bojanowski jest jednym z laureatów tegorocznej gali Grand Press. Portal WTV przypomina, że wyróżnienie otrzymał za swój materiał przybliżający temat statku, którego zadaniem była pomoc nielegalnym imigrantom.

Wojciech Bojanowski. Źródło: Youtube
Wojciech Bojanowski. Źródło: Youtube

Był to – zdaniem Grand Press – najlepszy materiał tego typu w 2020 roku.

W reportażu „Niech toną” Wojciech Bojanowski opowiadał o statku Sea-Watch 3 i osobach, które znajdowały się na pokładzie. To one pomagały uchodźcom oraz imigrantom, którzy chcieli dostać się do Europy.

Gala odbyła się w formie online. W trakcie jej trwania dziennikarz opowiadał o tym, jak powstał jego materiał. Okazało się, że jego nastrój w czasie zbierania informacji na temat dramatycznych wydarzeń także był daleki od dobrego. Zmagał się z ogromną stratą.

Podczas tworzenia swojego dzieła Wojciech Bojanowski stracił nienarodzonego syna. Opowiadał, że podczas prób montażu swojego materiału płakał przy komputerze i nie umiał znaleźć sił, by skończyć reportaż. W końcu udało mu się to dzięki pomocnej dłoni współpracowników.

Wojciech Bojanowski. Źródło: Youtube
Wojciech Bojanowski. Źródło: Youtube

Jak mówił, niektórzy bohaterowie jego historii przeżyli. On także w pewnym sensie doczekał się happy endu – został tatą, na świat w czasie pandemii koronawirusa przyszedł Janek, jego synek.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW

O tym się mówi na świecie: PORUSZAJĄCA HISTORIA DZIEWCZYNKI, KTÓRA DZIĘKI NIEZNAJOMEJ RODZINIE MOGŁA WRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA. TO, CO DLA NIE ZROBILI ZACHWYCA

Z życia gwiazd: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIA NA URODZINACH SYNA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. ŻONA DETEKTYWA MUSIAŁA SIĘ GĘSTO TŁUMACZYĆ. INTERNAUCI NIE DOWIERZAJĄ