To nagranie naprawdę stało się hitem Internetu i nietrudno zgadnąć dlaczego – wystarczy obejrzeć kilkuminutowy filmik, aby zrozumieć, co się stało. Dziewczynka właśnie przygotowywała nagranie wideo na zajęcia z plastyki, gdy nieświadomy tego faktu tata wparował jej w kadr i zaczął się wygłupiać.

Scenka rozbawiła i ujęła nie tylko nauczycieli i samych uczniów, ale szybko stała się bardzo popularna w Internecie. Teraz o wesołym i bardzo kochającym córkę tacie jest głośno na całym świecie! To nagranie jest naprawdę rozbrajające i warto je zobaczyć, gdy mamy kiepski humor.

Nauka zdalna w przypadku tej dziewczynki nie przebiegała w zwyczajny sposób. Nagranie trafiło do sieci, a tata dziewczynki stał się gwiazdą Internetu!

Widać, że rodzina małej 6-letniej Delaney Jones z Beaverton w stanie Oregon lubi się dobrze bawić i robić psikusy. Tata i rodzeństwo bohaterki filmu przygotowanego na zajęcia z plastyki przez samą uczennicę nie mieli litości dla brzuchów oglądających. Uczennica nagrywała właśnie rodzaj samouczka dla swoich kolegów z zakresu rękodzieła i jej tata, nieświadomy, że mała nagrywa film na potrzeby szkoły zaczął się wygłupiać za plecami córki.

Na nagraniu, które najpierw znalazło się na Facebooku, a potem w głównej śniadaniówce USA „Good Morning America” można zobaczyć, jak Issac Jones tańczy do piosenki „Uptown Funk”, a potem zachęca do zabawy i wygłupów rodzeństwo córeczki. Mama dziewczynki przyznała, ze gdy zobaczyła wideo śmiała się tak bardzo, że aż się popłakała.

Na Facebooku – jak donosi serwis „Fakt” – nagranie widziało już 12 milionów użytkowników, a film doczekał się 10 tysięcy komentarzy. Internauci są ubawieni po pachy, ale i zachwyceni inwencją twórczą taty dziewczynki i komentarzem dziewczynki, która „w dorosły sposób” kwituje wygłupy swojego taty i rodzeństwa. Okazuje się też, że tata uczennicy nie wiedział, ze wideo zostało wysłane nauczycielce plastyki!

Jak informował portal "Życie": JUŻ WIADOMO, JAKA POGODA NASTANIE W BOŻE NARODZENIE I STYCZNIU 2021! CZY UCZNIOWIE BĘDĄ MIELI BIAŁE FERIE ZIMOWE? SYNOPTYCY PODALI NAJNOWSZĄ PROGNOZĘ

Przypomnij sobie: CENY KARPIA NA WIGILIĘ 2020 MOGĄ ZASKOCZYĆ POLAKÓW? ILE TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ ZA KILOGRAM TEJ RYBY? W WIELU SKLEPACH NIE KUPIMY ŻYWEGO KARPIA

Portal "Życie" pisał również: CZY CZEKA NAS TRZECIA FALA PANDEMII? NIEPOKOJĄCE WIEŚCI Z WIELU KRAJÓW. MATEUSZ MORAWIECKI MÓWI, ŻE POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

Pisaliśmy również o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEPOWIEDZIAŁ, CO CZEKA NAS W 2021 ROKU. CZEGO TRZEBA SIĘ SPODZIEWAĆ? JEGO WIZJE O PRZYSZŁOŚCI NIE BRZMIĄ OPTYMISTYCZNIE