Andrzej Sołtysik i Ewa Drzyzga byli zgraną parą na antenie telewizji. Plotkowano, że nie tylko, a ich związek przeniósł się również do sfery prywatnej, jednak nigdy nie doczekano się szerszego komentarza ze strony głównych zainteresowanych.

Teraz, po latach, Andrzej Sołtysik wyznał, jak było naprawdę. Prowadzący „Dzień dobry TVN” odsłonił kulisy ich relacji oraz jej zakończenia. Spodziewaliście się tego?

Andrzej Sołtysik opowiedział o związku i rozstaniu z Ewą Drzyzgą

Pudelek zauważa, że przez wiele lat Ewa Drzyzga i Andrzej Sołtysik starali się nie opowiadać o swoich sprawach prywatnych, pozostawiając fanom jedynie pole do domysłów. Chcieli, by na pierwszy plan wybijały się ich osiągnięcia zawodowe.

Ewa Drzyzga. Źródło: Youtube
Ewa Drzyzga. Źródło: Youtube

Tak zresztą było, choć opinia publiczna starała się interesować również tym, co dzieje się u nich poza pracą. Lata temu mówiło się, że byli razem, nigdy jednak nie doczekano się satysfakcjonujących komentarzy.

Teraz, po latach, sam Andrzej Sołtysik opowiedział o szczegółach. Owszem – mieli romans, a prowadzący „DDTVN”, choć ma nową kobietę, ostatnio rozpamiętywał zakończony już związek. W ostatnim czasie Sołtysik chętnie pojawia się w tabloidach, opowiadając także o swojej prywatności, czego niegdyś unikał.

Ostatnio wyznał, że miał romans z Ewą Drzyzgą, którą poznał w trakcie studiów. Jego zdaniem posiadała wiedzę oraz talent, co bardzo mu się podobało – jak mówi, on z kolei był „kompletnie zielony”.

Na początku pracowali w radiu. On – do około 1 w nocy, ona – od 4:30 rano. Mieli ze sobą nawet własne śpiwory, by przeczekać tę przerwę! Swój związek Ewa i Andrzej potwierdzili w 1991 roku.

Ewa Drzyzga. Źródło: Youtube
Ewa Drzyzga. Źródło: Youtube

Ostatnio Andrzej Sołtysik wyznał, że jego zdaniem byli zbyt młodzi, jednak jego partnerka była dojrzalsza niż on. Teraz pracują razem w „DDTVN”, jednak nie stanowią pary na ekranie. Prywatnie także mają dość neutralne stosunki – nie są przyjaciółmi.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW

O tym się mówi na świecie: PORUSZAJĄCA HISTORIA DZIEWCZYNKI, KTÓRA DZIĘKI NIEZNAJOMEJ RODZINIE MOGŁA WRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA. TO, CO DLA NIE ZROBILI ZACHWYCA

Z życia gwiazd: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIA NA URODZINACH SYNA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. ŻONA DETEKTYWA MUSIAŁA SIĘ GĘSTO TŁUMACZYĆ. INTERNAUCI NIE DOWIERZAJĄ