Sylwester Marzeń z TVP to już coroczna tradycja. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa wszystko wygląda inaczej, a większość stacji nie podjęła się organizacji zabawy noworocznej, jednak Telewizja Polska postanowiła wyjść przed szereg i nie odwoływać imprezy.

Już teraz pewnym jest, że w wielkim koncercie zobaczymy wiele sław. Kto pojawi się na antenie TVP i jakie otrzyma za to wynagrodzenie? Kwoty są dużo niższe niż dotychczas. Ile wynoszą?

Sylwester TVP. Źródło: Youtube
Sylwester TVP. Źródło: Youtube

Ile dostaną gwiazdy za Sylwestra Marzeń w TVP?

Póki co Polacy w większości wciąż nie mają konkretnych planów sylwestrowych, gdyż sytuacja epidemiologiczna w kraju jest nie do przewidzenia, co więcej, wciąż nie pojawiły się żadne zalecenia rządowe dotyczące zabaw noworocznych.

Jak przypomina Jastrząb Post, nie ma co liczyć na miejskie czy medialne koncerty… chyba, że mowa o TVP. Z tym, że prawdopodobnie nie będzie na nim publiczności.

Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, wyznał, że jego stacja „zawsze coś wymyśli”, a także że „jakiś Sylwester będzie”. Póki co był bardzo tajemniczy, nie opowiedział nawet o tym, kto ma wziąć udział w koncercie.

Media dowiedziały się, że wśród artystów na Sylwestrze Marzeń 2020/2021 mają pojawić się m.in. Cleo, Golec uOrkiestra, Michał Szpak czy Zenek Martyniuk oraz Boys.

Jacek Kurski. Źródło: Youtube
Jacek Kurski. Źródło: Youtube

Stawki w tym roku będą sporo niższe. Zenek, który będzie grał pierwsze skrzypce na noworocznym koncercie, otrzyma za niego 50 tysięcy złotych. Marcin Miller z zespołem Boys dostaną 35 tysięcy, a Cleo – 30 tysięcy.

Stawki są sporo niższe niż dotychczas nie tylko ze względu na pandemię, ale i fakt, że koncert będzie nagrany wcześniej, nie w Sylwestra, ponadto piosenki będą wykonywane w studiu, w warunkach lżejszych niż na scenie na zewnątrz.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OJCIEC UCZENNICY W TRAKCIE NAUKI ZDALNEJ ZROBIŁ COŚ DZIWACZNEGO. NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI, A TATA DZIEWCZYNKI STAŁ SIĘ GWIAZDĄ INTERNETU! CO ZROBIŁ

O tym się mówi w Polsce: ZNÓW POJAWIĄ SIĘ MASOWE UTRUDNIENIA DLA WIELU POLAKÓW. WSZYSTKO ZACZNIE SIĘ JUŻ 13 GRUDNIA. JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE. TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ TŁUMÓW

O tym się mówi na świecie: PORUSZAJĄCA HISTORIA DZIEWCZYNKI, KTÓRA DZIĘKI NIEZNAJOMEJ RODZINIE MOGŁA WRÓCIĆ DO NORMALNEGO ŻYCIA. TO, CO DLA NIE ZROBILI ZACHWYCA

Z życia gwiazd: ZASKAKUJĄCE WYDARZENIA NA URODZINACH SYNA KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO. ŻONA DETEKTYWA MUSIAŁA SIĘ GĘSTO TŁUMACZYĆ. INTERNAUCI NIE DOWIERZAJĄ