Syn Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Pilch skończył właśnie siedem lat i z tej okazji znani rodzice wyprawili chłopcu urodziny, a zdjęcia z imprezy trafiły do mediów społecznościowych. Przebieg wydarzenia zbulwersował wielu internautów, którzy nie wiedzieli co mają myśleć na ten temat. Maja Pilch musiała się nieźle tłumaczyć. Dlaczego?

Powodem byli zaproszeni na rodzinną celebrację goście. Nie tego można się spodziewać po imprezie skierowanej do siedmiolatka!

Krzysztof Junior mógł cieszyć się naprawdę huczną imprezą, którą wyprawili mu ukochani rodzice. Maja Pilch, mama chłopca i żona Krzysztofa Rutkowskiego postanowiła wrzucić do sieci zdjęcia z wydarzenia i pewien spory szczegół kompletnie zaskoczył i to w negatywny sposób internautów. Co zobaczyli na rodzinnych fotografiach.

Zamaskowanych mężczyzn z przedmiotami, które nie powinny się znaleźć na takiej imprezie, czyli z bronią.

Poruszające wydarzenia na urodzinach syna Krzysztofa Rutkowskiego. Maja Pilch musiała się mocno tłumaczyć internatom

Na zdjęciach opublikowanych przez Maję Pilch na Instagramie widzimy nie tylko imprezę przygotowaną w stylu gry Minecraft, która najwidoczniej jest wielką pasją syna detektywa. Oprócz wielkiego torty, zastawy, balonów i wielu dekoracji w tle możemy zobaczyć zamaskowanych mężczyzn z bronią w ręku. O co chodzi?

„Synku, bądź zawsze szczęśliwy i miej przez całe swoje życie dobre, szlachetne serce dla innych - napisała pod opublikowanymi zdjęciami kobieta” – napisała Maja Pilch pod zdjęciami, cytowana przez Pikio.

Jednak fotografie mocno zaniepokoiły internautów, którzy uznali, że obecność zamaskowanych ochroniarzy na imprezie siedmioletniego dziecka to nie najlepszy wzór wychowawczy. Maja Pilch zdradziła również, że mały Krzysztof dostał od rodziców na urodziny replikę karabinu. Rodzice mieli go również wziąć na prawdziwą strzelnicę.

Maja Pilch przekonuje, że chłopiec jest na tyle duży, że ma prawo wybrać, kto ma się pojawić na jego urodzinach, a pracownicy biura detektywistycznego są dla Rutkowskich jak rodzina. Maja Pilch wyjaśnia również, że jest dumna ze swojego męża.

Krzysztof Rutkowski z żoną/Youtube @Patriot24.tv
Krzysztof Rutkowski z żoną/Youtube @Patriot24.tv
Krzysztof Rutkowski z żoną/Youtube @Patriot24.tv

Jak informował portal "Życie": NIEWIDOMY KOTEK NIE PRZESTAWAŁ PŁAKAĆ, DOPÓKI NIE SPOTKAŁ SIĘ Z SIOSTRAMI. NIESAMOWITA HISTORIA ADOPCJI TRÓJKI KOTÓW. ICH WŁAŚCICIELKA TO BOHATERKA

Przypomnij sobie: KIEROWCY BĘDĄ MUSIELI SIĘ LICZYĆ Z NOWĄ OPŁATĄ. CZY JUŻ WKRÓTCE TRZEBA BĘDZIE ZAPŁACIĆ ZA WJAZD DO PEWNYCH STREF? MINISTERSTWO PRZYGOTOWAŁO PROJEKT

Portal "Życie" pisał również: BYŁA ULUBIONĄ POGODYNKĄ POLAKÓW I ZDECYDOWAŁA SIĘ WYJECHAĆ Z KRAJU! CO ROBI MARZENA SIENKIEWICZ? ŻYCIE PREZENTERKI POGODY PRZYBRAŁO ZASKAKUJĄCY OBRÓT

Pisaliśmy również o: KIM JEST PRZYJACIEL AGNIESZKI WOŹNIAK-STARAK? POJAWIŁY SIĘ POGŁOSKI, ŻE GWIAZDA MOŻE LICZYĆ NA KOLEGĘ Z BRANŻY. MĘŻCZYZNA SPOTYKAŁ SIĘ Z MAGDA MOŁEK