Marzena Sienkiewicz pięć lat temu nagle zdecydowała się na odejście z Telewizji Polskiej, mówiąc, że robi to z powodów rodzinnych. Jak sama wspomina, rzuciła całe swoje życie w Polsce, by móc być z ukochanym człowiekiem i dziećmi. Co dziś dzieje się w jej życiu? Dla niektórych to może być spore zaskoczenie!

Marzena Sienkiewicz była niezwykle odważną gwiazdą telewizji, bo sympatyczna i uwielbiana przez Polaków pogodynka powiedziała publicznie m.in. o tym, że wygrała walkę z rakiem szyjki macicy, a także zdecydowała się na zabieg zmniejszenia piersi z powodów zdrowotnych. Widzowie TVP ją zwyczajnie uwielbiali za szczerość i pogodę ducha. Najpierw można było ją oglądać na antenie TVN Meteo, później przeszła do TVP3, by finalnie znaleźć się jako naczelna prezenterka pogody w telewizyjnej Dwójce.

Jednak dla wszystkich był to trudny moment, gdy dowiedzieli się, że w 2015 roku, na chwilę przed początkiem wakacji Marzena Sienkiewicz rezygnuje z pracy i postanawia wyjechać do Alzacji. Nikt jednak nie przypuszczał, że pogodynka zniknie całkowicie, a tak się jednak stało.

Stało się tak, gdyż mąż pogodynki otrzymał propozycję kontraktu w Strasburgu i nie potrafiła sobie wyobrazić, aby miał tam jechać sam, bez rodziny.

„Bez chwili wahania zdecydowałam, że jedziemy wszyscy” – wyznała Marzena Sienkiewicz, cytowana przez Pomponik.

Była ulubioną pogodynką Polaków i zdecydowała się wyjechać z Polski! Co dziś robi Marzena Sienkiewicz? Życie prezenterki pogody przybrało zaskakujący obrót

Właśnie dla nich Marzena Sienkiewicz zdecydowała, że zostanie „francuską kurą domową”. Córka pogodynki miała wówczas 13 lat, a syn zaledwie 2 lata.

W trakcie pobytu za granicą dziennikarka zaczęła prowadzić bloga „Obca za granicą”. Od roku mieszka już w Polsce, ale długo zajęło jej znalezienie zajęcia, która da jej nie tylko przyjemność, ale i pieniądze.

Wkrótce zgłosiła się do agencji statystów i otrzymała liczne zaproszenia do seriali paradokumentalnych. Można ją było zobaczyć w „Ukrytej Prawdzie” czy „Szpitalu”.

1,5 roku temu otrzymała propozycję pracy jako pogodynka na kanale Mango 24. Ofertę postanowiła przyjąć i dziś po raz kolejny pracuje w swoim ukochanym zawodzie. Planuje również napisać książkę.

fot. Facebook@MarzenaSienkiewicz.fanpage

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI PRZEDSTAWIŁ OSTATECZNY PROJEKT STRATEGII SZCZEPIEŃ POLAKÓW. CZY ZASZCZEPIENI BĘDĄ MIELI ŁATWIEJ? CELEM JEST ODPORNOŚĆ CAŁEJ POPULACJI

Przypomnij sobie: MAGDALENA OGÓREK MOCNO ZASKOCZYŁA INTERNAUTÓW SWOIM ZDJĘCIEM Z WCZESNEJ MŁODOŚCI. GWIAZDA TVP MIAŁA SPORO ODWAGI. ODSŁANIA NA NIM SPORO

Portal "Życie" pisał również: DANTEJSKIE SCENY MIĘDZY PARĄ SENIORÓW A POLICJANTAMI W GALERII HANDLOWEJ W POLSCE. POSZŁO O MASECZKI OCHRONNE! EMERYCI MOGĄ NAWET TRAFIĆ DO WIĘZIENIA

Pisaliśmy również o: TEGOROCZNY SYLWESTER BĘDZIE NIECO INNY NIŻ ZAZWYCZAJ. STACJE TELEWIZYJNE ZAPOWIADAJĄ JEDNAK, ŻE WIDZÓW CZEKA SPEKTAKULARNE WIDOWISKO. O CO CHODZI