Jak będzie wyglądał tegoroczny Sylwester? Stacje telewizyjne zapowiadają, że widzów przez telewizorami czeka spektakularne widowisko. O co chodzi?

Jak wiadomo, każdego roku dzień 31 grudnia jest najbardziej imprezowym dniem w całym roku. Największe stacje telewizyjne w Polsce, takie jak TVN, Polsat czy Telewizja Polska zawsze organizowały duże imprezy na świeżym powietrzu z udziałem największych gwiazd.

Nietrudno było się domyślić, że w tym roku powitanie Nowego Roku będzie się znacznie różnić od tych z lat ubiegłych. Trwająca pandemia koronawirusa wywróciła świat do góry nogami, lecz stacje telewizyjne – jak się okazuje - robią wszystko, co mogą, aby mimo wszystko zapewnić widzom rozrywkę na wysokim poziomie.

Jak zatem spędzimy Sylwestra w tym roku?

Największa domówka w Polsce!

Stacje telewizyjne zapowiadają bardzo interaktywny Sylwester w tym roku. Odbędą się koncerty, jednak z uwagi na obecne obostrzenia oczywistym jest, że publiczność zgromadzi się nie przed sceną, a przed telewizorami.

Polsat zapowiedział, że widzowie mogą spodziewać się dużego show z udziałem największych gwiazd, takich jak Boney M. czy Dawid Kwiatkowski.

Telewizja Polska również zapowiedziała koncerty – jak podają media, na scenie mają znaleźć się Michał Szpak czy Golec uOrkiestra.

W TVN-ie zaś nieco inaczej – postawiono na wieczór filmowy. Widzowie będą mogli obejrzeć największe hity, takie jak "Pieniądze to nie wszystko" czy "American Pie II".

fot. plotek.pl