Michał Szpak jest niekwestionowanym mistrzem oryginalnych stylizacji! Mężczyzna nieustannie zaskakuje nas swoimi strojami, a także dodatkami. Jego koncerty to prawdziwe show, które zawsze spotyka się z ogromną aprobatą ze strony fanów. Znajdują się jednak również takie osoby, które twierdzą, że wygląd artysty jest mocno przesadzony. Co twierdzi natomiast o tym sam artysta?

Jakie jest zdanie muzyka?

Ostatnio Michał Szpak udzielił wywiadu dla Super Expressu. Wyjawił w nim, że od zawsze jest wierny swoim przekonaniom oraz wartościom i nie zamierza pod żadnym pozorem tego zmieniać. Zarówno w kwestiach światopoglądowych, jak i wizerunkowych!

Muzyk zaznaczył, że według niego każdy z artystów powinien rozwijać się zgodnie ze swoimi założeniami, a nie tak, aby dopasować się do oczekiwań opinii publicznej. Co więcej, Michał Szpak przypomniał, że to właśnie rolą artystów jest stanie na straży wolności społeczeństwa!

Stanowcza odpowiedź!

Podczas wywiadu Michał Szpak został także zapytany o to, czy posłuchałby np. swojego fryzjera, gdyby ten zaleciłby mu ścięcie jego pięknych, długich loków. Odpowiedź artysty była stanowcza!

- Gdyby stylista, czy fryzjer chciałby mi obciąć włosy, od razu wyszedłby z pokoju, w którym byśmy się razem znaleźli. Jak będę chciał zmienić fryzurę sam się zgłoszę, ale póki co jestem wierny swoim ideałom – zaznaczył Michał Szpak!

Okazuje się zatem, że artysta polega na swoim guście, jeśli chodzi o stylizacje nie tylko na co dzień, ale także podczas koncertów!

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI PRZEDSTAWIŁ OSTATECZNY PROJEKT STRATEGII SZCZEPIEŃ POLAKÓW. CZY ZASZCZEPIENI BĘDĄ MIELI ŁATWIEJ? CELEM JEST ODPORNOŚĆ CAŁEJ POPULACJI

Przypomnij sobie: MARYLA RODOWICZ JEST NIE TYLKO ZNANĄ PIOSENKARKĄ, ALE TAKŻE SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ! CZYM ZAJMUJĄ SIĘ DZIECI GWIAZDY

Portal "Życie" pisał również: STOŁECZNY RATUSZ ZAPRASZA WARSZAWIAKÓW DO WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA. GRAFIKA PROMUJĄCA WYDARZENIE WZBUDZIŁA JEDNAK OGROMNE KONTROWERSJE I WYWOŁAŁA BURZĘ W SIECI

Pisaliśmy również o: TEGOROCZNY SYLWESTER BĘDZIE NIECO INNY NIŻ ZAZWYCZAJ. STACJE TELEWIZYJNE ZAPOWIADAJĄ JEDNAK, ŻE WIDZÓW CZEKA SPEKTAKULARNE WIDOWISKO. O CO CHODZI