Popularny program taneczny „Taniec z gwiazdami” był obecny na antenie telewizji TVN od 2005 do 2011 roku. Następnie od 2014 program został wznowiony, tym razem jednak mogliśmy oglądać go na antenie Polsatu.

Fani nie będą zadowoleni!

Od samego początku taneczne show przyciągało przez ekrany miliony Polaków, którzy z ogromną przyjemnością oglądali zmagania popularnych gwiazd na parkiecie. Niestety, wielu fanów produkcji może być rozczarowanych, bowiem niedawno dobiegła końca ostatnia edycja show!

Jak informuje portal Super Express, 23 października tego roku wyemitowany został ostatni odcinek jedenastej edycji „Tańca z gwiazdami”. Wszystko wskazuje, że odcinek ten zakończył pewien etap.

Już na wiosnę miała ruszyć kolejna, dwunasta edycja programu. Prawdopodobnie tak się jednak nie stanie. Jedna z osób, która była zaangażowana w pracę przy programie, wyjawiła dziennikarzom Super Expressu, iż Nina Terentiew – dyrektor Polsatu, stwierdziła, że w obecnej sytuacji epidemiologicznej realizacja kolejnej edycji show może być bardzo utrudniona.

Koronawirus znów pokrzyżował plany!

Jak się okazuje, już podczas nagrań do ostatniej, jedenastej edycji, wystąpiło wiele problemów związanych z koronawirusem. Na samym początku realizacja programu została przeniesiona z wiosny na jesień. Mimo wszystko nagrania odbywały się z ogromnym trudem, bowiem nieustannie ktoś z członków ekipy czy też uczestników przebywał na kwarantannie.

Realizacja show odbywała się więc z ogromnymi problemami. Z tego właśnie względu Nina Terentiew postanowiła na ten moment zawiesić nagrania do kolejnej edycji. Niestety decyzja ta nie spodoba się nie tylko fanom show, ale także prowadzącym.

Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut – Jeżyna, czyli prowadzący program „Taniec z gwiazdami” z jego jednej edycji zarabiali około 100 tysięcy złotych. Teraz nagle stracili tak duży dochód. Nie ulega wątpliwości, że mogą mieć z tego tytułu duże problemy finansowe.

Jak informował portal "Życie": ZNANY I KONTROWERSYJNY DUCHOWNY MOŻE ZOSTAC POCIĄGNIĘY DO ODPOWIEDZIALNOŚCI. OJCIEC TADEUSZ RYDZYK KOLEJNY RAZ NIE PRZESTRZEGAŁ PRAWA

Przypomnij sobie: ZDJĘCIE BALKONU MARTY KACZYŃSKIEJ WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. CZY PRAWNICZKA ŚWIADOMIE WPLOTŁA NIECO HUMORU, CZY TEŻ NIE MA POJĘCIA O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: BRYTYJSKA MONARCHINI ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNY KROK! KRÓLOWA ELŻBIETA II PRZEPROWADZA AUDIENCJE W FORMIE ONLINE. INTERNAUCI SĄ POD WRAŻENIEM