Brytyjska monarchini w tym roku obchodziła swoje 94 urodziny. Jednak patrząc na to, jakie zmiany w Pałacu Buckingham wprowadza, nie sposób uwierzyć w to, ile ma lat!

Niesamowity pomysł królowej!

Media nieustannie donoszą o dość niebywałych aktywnościach królowej Elżbiety II. Warto przypomnieć, że królowa w marcu 2019 roku opublikowała post na Instagramie. Co więcej, cieszył się on niesamowitą popularnością bowiem polubiło go 270 tysięcy osób z całego świata!

To jednak nie koniec nowinek, jakie zdecydowała się wprowadzić królowa. Jak informuje portal Plotek, sytuacja na świecie wywołana pandemią koronawirusa wymusiła na monarchini nietypowe kroki. Królowa Elżbieta II przeprowadza audiencje online!

Z powodu swojego wieku, niewskazane jest, aby podczas pandemii królowa widywała się z osobami z całego świata. Idealnym rozwiązaniem jest więc wprowadzenie możliwości audiencji online. Ostatnie zdjęcie z właśnie takiego spotkania pojawiło się na Instagramie „The Royal Family”.

Internauci są pod wrażeniem!

Za pośrednictwem sieci, królowa spotkała się z ambasadorem Timoru Wschodniego oraz Węgier! Na zdjęciu widzimy, że taka forma przeprowadzania spotkań bardzo podoba się władczyni. Królowa Elżbieta II na zdjęciach jest bowiem bardzo uradowana!

Co więcej, podczas audiencji uwagę przywiązywano do etykiety! „Goście” królowej musieli się zatem pokłonić, przed monitorem!

Co ciekawe, media donoszą, że królowa Elżbieta II regularnie ze swoim synem Edwardem oglądają serial „The Crown” produkcji Netflixa!

Jak informował portal "Życie": GWIAZDA POWITAŁA NA ŚWIECIE DZIECKO! JEJ ZWIĄZEK Z PIOTREM WOŹNIAKIEM-STARAKIEM BYŁ SZEROKO KOMENTOWANY W MEDIACH. ZNANE JEST IMIĘ I PŁEĆ MALEŃSTWA

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNE NIESAMOWITE ZNALEZISKO! JEDNA Z POLSKICH RZEK PRZEZ WIELE LAT SKRYWAŁA NIEZWYKLE CENNY SKARB. CO TAKIEGO ODKRYLI ARCHEOLODZY

Z życia gwiazd:NOWA OKŁADKA Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ WYWOŁAŁA OGROMNE OBURZENIE W SIECI. DO SYTUACJI ODNIOSŁA SIĘ MIĘDZY INNYMI MATYLDA DAMIĘCKA. O CO CHODZI