Jak wiadomo Marta Kaczyńska nie jest osobą, która uwielbia pokazywać się medialnie. Do tej pory jej wystąpienia mogliśmy zobaczyć tylko kilka razy i przeważnie miało to miejsce wtedy, kiedy Prawo i Sprawiedliwość organizowało różnego typu uroczystości.

Marta Kaczyńska stroni od mediów

Jak informuje portal wtv, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej regularnie udziela się jednak w mediach społecznościowych. Marta Kaczyńska mocno angażuje się bowiem w prowadzenie swojego Instagrama.

Co jednak ciekawe, prawniczka nie zamieszcza w sieci zbyt wiele swoich zdjęć. Na próżno szukać także na jej profilu wielu fotek jej ukochanych córek. Na instagramowym profilu Marty Kaczyńskiej dominują zdjęcia krajobrazu oraz wystroju jej domu. Często pojawiają się także posty dotyczące zwierząt.

W Internecie zawrzało!

Jedno ze zdjęć opublikowanych przez Martę Kaczyńską wywołało jednak w sieci spore poruszenie. Jak się bowiem okazuje, ostatnio prawniczka udostępniła na swoim Instagramie fotkę przedstawiającą jej balkon.

Internauci dostrzegli bowiem na tarasie dwie figurki kaczek. Czy bratanica Jarosława Kaczyńskiego w specyficzny sposób próbowała wyrazić swoją opinię na temat ostatnich wydarzeń w naszym kraju? Przypomnijmy bowiem, że słowa ojca Marty Kaczyńskiej, a zarazem byłego prezydenta – Lecha Kaczyńskiego potwierdzały skrajnie inne poglądy niż te, które wygłaszane są przez Jarosława Kaczyńskiego w kontekście np. zaostrzenia prawa aborcyjnego.

Czy może kaczki na balkonie Marty Kaczyńskiej to zupełny przypadek? Prawniczka postanowiła w żaden sposób nie podpisywać opublikowanej fotografii, a więc internauci mogą się tylko domyślać przesłania.

Jak informował portal "Życie": CENTRA HANDLOWE SĄ PRZEPEŁNIONE! CZY OTWARCIE SKLEPÓW W GALERIACH HANDLOWYCH NA PEWNO BYŁO DOBRYM POMYSŁEM

Przypomnij sobie: KOLEJNE NIESAMOWITE ZNALEZISKO! JEDNA Z POLSKICH RZEK PRZEZ WIELE LAT SKRYWAŁA NIEZWYKLE CENNY SKARB. CO TAKIEGO ODKRYLI ARCHEOLODZY

Portal "Życie" pisał również: W OSTATNIEJ CHWILI POJAWIŁ SIĘ PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA W SPRAWIE POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ. MEN POSTANOWIŁ POINFORMOWAĆ O ZAMKNIĘCIU SEMESTRU

Z życia gwiazd: W DOMU MAJDANÓW ZAPANOWAŁA JUŻ ŚWIĄTECZNA ATMOSFERA! MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN POCHWALIŁA SIĘ PIĘKNĄ CHOINKĄ