Zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, dzisiejsza niedziela – 6 grudnia, jest niedzielą handlową. Polacy tłumnie ruszyli więc do sklepów, aby zrealizować pierwsze świąteczne zakupy. Jakie będą tego skutki?

Galerie handlowe w całym kraju są przepełnione!

Jak informuje portal Wirtualna Polska, galerie handlowe w niemal całej Polsce przeżywają prawdziwe oblężenie. Przed wieloma sklepami ustawiają się gigantyczne kolejki, bowiem nadal obowiązuje ograniczenie liczby osób, które jednocześnie mogą przebywać w sklepie!

Głos na temat szaleństwa zakupowego zabrała rzeczniczka prasowa Centrum Handlowego Westfield Arkadia – Karolina Osińska. Kobieta przyznała, że mimo dużego zainteresowania klientów zakupami, w centrum nieustannie przestrzegane są limity.

Jak się okazuje, niektóre galerie zainstalowały kamery wyposażone w systemy pomiarowe, które są odpowiedzialne za liczenie klientów, którzy wchodzą na teren centrum handlowego.

Czy już niedługo nastąpi wzrost zakażeń?

Ponadto pracownicy sklepów są zobowiązani do pilnowania limitów wejść do poszczególnych placówek znajdujących się na terenie galerii. Pilnują także dezynfekcji rąk przez klientów oraz zachowywania dystansu społecznego.

Czy jednak otwarcie galerii handlowych tuż przed świętami było dobrym pomysłem? Mamy tylko nadzieję, że przedświąteczny zakupowy szał nie przyczyni się do zwiększenia ilości zakażeń w kolejnych dniach!

Źródło: radiokolor.pl

Jak informował portal "Życie": DZIELNY PIES URATOWAŁ NAJMŁODSZEGO CZŁONKA RODZINY! ZACHOWANIE CZWORONOGA POZWOLIŁO UNIKNĄĆ STRASZNYCH KONSEKWENCJI

Przypomnij sobie: JUREK OWSIAK ZBULWERSOWANY TYM, CO ZOBACZYŁ NA ULICACH PODCZAS PROTESTU KOBIET. SZEF WOŚP MA NAPRAWDĘ DOŚĆ. WYSTOSOWAŁ MOCNY KOMENTARZ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI ZDJĘCIAMI ZE SWOJEJ OSTATNIEJ IMPREZY. JAK GWIAZDA BAWI SIĘ W OBECNYCH CZASACH