Jak wszyscy dobrze wiemy, życie Agnieszki Woźniak – Starak od pewnego czasu bardzo się zmieniło. Wpłynęła na to nie tylko jej rodzinna tragedia, ale także pandemia koronawirusa.

Jak obecnie imprezuje gwiazda?

Z tego, co widać w mediach społecznościowych, gwiazda stosuje się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i ogranicza swoje kontakty z innymi ludźmi w czasie pandemii. Wczoraj wieczorem gwiazda podzieliła się jednak z obserwatorami relacją ze swojej sobotniej imprezy.

Jak informuje portal Plotek, Agnieszka Woźniak – Starak na swoim InstaStory opublikowała relację, na której widać jak bawi się ze swoimi ukochanymi psiakami rzucając im piłeczkę! Gwiazda od zawsze jest niekwestionowaną fanką zwierzaków! Na wczorajszym filmiku widać, że w jej domu zamieszkuje obecnie pięć radosnych czworonogów!

Fani są pod wrażeniem!

- I tak teraz wyglądają sobotnie imprezy. Muszę przyznać, że przyjaciele są dość intensywni i głośni. Nawet bez alkoholu – napisała w relacji gwiazda.

Co więcej, uwagę fanów zwróciła nie tylko zabawa celebrytki z jej pupilami, ale także niesamowicie przemyślany wystrój salonu gwiazdy, który zachwyca! Widać, że taka aranżacja kosztowała mnóstwo pracy i czasu!

W tle widać bowiem wiszący fotel, o którym marzy wiele kobiet. Salon urządzony jest w niebanalny sposób. Agnieszka Woźniak - Starak postawiła na stonowane kolory, a całości dopełniają fioletowe dodatki. Obserwatorzy byli pod wrażeniem!

Instagram @aga_wozniak_starak

Jak informował portal "Życie": POSIADASZ JESZCZE KSIĄŻECZKĘ MIESZKANIOWĄ? NIE SPODZIEWAŁEŚ SIĘ, ILE MOŻESZ NA NIEJ ZAROBIĆ

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ

O tym się mówi na świecie: PIELĘGNIARKA APELUJE O ROZSĄDEK W CZASIE NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. KOBIETA WYJAWIŁA PRAWDĘ NA TEMAT KORONAWIRUSA