Nie ulega wątpliwości, że Martyna Wojciechowska jest kobietą, której nie brak odwagi, ani pewności siebie. Znana podróżniczka inspiruje wiele kobiet do walki o swoje prawa i uczy jak zaakceptować siebie.

Podróżniczka opublikowała urocze zdjęcie

Programy podróżnicze, których autorką jest Martyna Wojciechowska nieustannie cieszą się ogromną popularnością. Od wielu lat podróże kobiety śledzą tysiące Polaków zainteresowanych innymi kulturami.

Co więcej, Martyna Wojciechowska stara się także utrzymać kontakt ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. To właśnie tam kobieta opublikowała ostatnio zdjęcie, które rozczuliło jej obserwatorów.

Jak informuje portal Pikio, Martyna Wojciechowska postanowiła bowiem opublikować zdjęcie z czasów swojego dzieciństwa. Okazuje się jednak, że zabieg ten był celowy, bowiem podróżniczka chciała zwrócić uwagę na bardzo poważny problem, jaki występuje w naszym społeczeństwie.

Martyna Wojciechowska przypomina, że w społeczeństwie istnieje poważny problem

- Dali lalkę i kazali pozować do zdjęcia. A mnie bardziej interesowała motoryzacja. I programy podróżnicze realizowane przez Elżbietę Dzikowską oraz Toniego Halika. To było coś! Ciągnęło mnie w świat! – podpisała zdjęcie znana podróżniczka.

Martyna Wojciechowska chciała bowiem zwrócić uwagę na to, jakie stereotypy narzuca nam społeczeństwo i jak bardzo możemy przez nie krzywdzić innych ludzi. Ważne jest, aby nie narzucać dziecku czym i jak ma się bawić i co robić w życiu, ale zostawić mu wolne pole do działania i rozwoju według własnych upodobań i marzeń.

Pod postem niemal natychmiast pojawiły się komentarze fanów, którzy przyznali, że faktycznie nieraz w stosunku do swoich dzieci także postępują tak, jak nakazują przyjęte dawno stereotypy, m.in. na temat tego, że dziewczynki powinny bawić się lalkami.

Warto wreszcie porzucić narzucane nam od lat przez społeczeństwo przekonania i pozwolić każdemu żyć w zgodzie z własnymi marzeniami i przekonaniami!

Jak informował portal "Życie": POSIADASZ JESZCZE KSIĄŻECZKĘ MIESZKANIOWĄ? NIE SPODZIEWAŁEŚ SIĘ, ILE MOŻESZ NA NIEJ ZAROBIĆ

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: KOLEJNE NIESAMOWITE ZNALEZISKO! JEDNA Z POLSKICH RZEK PRZEZ WIELE LAT SKRYWAŁA NIEZWYKLE CENNY SKARB. CO TAKIEGO ODKRYLI ARCHEOLODZY