Samochód Martyny Wojciechowskiej

Jak podaje "Super Express", Martyna Wojciechowska to jedna z ulubionych osobowości medialnych w Polsce. Dziennikarka, która porzuciła prowadzenie programów rozrywkowych na rzecz podróży zyskała sobie sympatię widzów. Wojciechowska nie stara się na siłę przypodobać odbiorcom. Stroni od celebryctwa, a jej styl życia jest spójny z tym, co prezentuje w mediach. To, jakim jeździ samochodem, nie zdziwi chyba nikogo.

Martyna Wojciechowska ma niezniszczalne auto, które zaliczane jest do najlepszych terenówek na świecie. Mowa o Mercedesie klasy G. SUV ten przystosowany jest do ekstremalnychw warunków, a jego kolor zgniłej zieleni świetnie wtapia się w otoczenie.

Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię, źródło: Onet
Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię, źródło: Onet
Martyna Wojciechowska pokazała swoją sypialnię, źródło: Onet

Niegdyś samochód ten był stosowany jedynie w celach wojskowych. Później stał się luksusem osób prywatnych, których pasją jest poruszanie się po wymagających terenach. Napęd na cztery koła, mocna rama i wystające na bok obudowane światła to cechy charakterystyczne tego auta. Martyna Wojciechowska, jadąc nim po stolicy, od razu rzuca się w oczy.

Chcielibyście mieć w garażu taki pojazd?

To również może Cię zainteresować: WIELKIE OTWARCIE GALERII HANDLOWYCH. CZY BYŁY TŁUMY PRZED GALERIĄ

Zobacz także: TAJEMNICZY DYSK POD ZIEMIĄ. NIEZWYKŁE ZNALEZISKA NA POMORZU