Kiedy w domu obecne jest zwierzę, a na świecie ma niebawem pojawić się małe dziecko, wiele par nieustannie obawia się o to, jak futrzak zareaguje na nowego członka rodziny. Niektóre zwierzaki czują się bowiem odpowiedzialne za los małego człowieka i sprawują nad nim opiekę, a niektóre są bardzo zazdrosne o noworodki.

Niesamowita historia!

Historia opisana na portalu Lelum wzrusza, a jednocześnie uczy o tym, jak ogromną miłością psy są w stanie obdarzyć swoich właścicieli.

Jak się okazuje, owczarek Collie niezbyt przepadał za nową członkinią rodziny, którą była córeczka pary. Pies nieustannie szczekał, kiedy dziewczynka pojawiła się w tym samym pokoju, w którym on przebywał. Z tego względu rodzice dziecka, a zarazem właściciele psa postanowili, że przeczekają całą sytuację i nie będą zwracać uwagi na ujadanie psiaka. Mieli nadzieję, że w taki sposób zwierzak zaakceptuje nowego członka rodziny.

Pewnego dnia kobieta została sama z dwójką swoich córek oraz psiakiem. Starsza córka bawiła się w ogrodzie, a kobieta postanowiła w tym czasie wziąć prysznic. Pies znów nieustannie szczekał bowiem przebywał w jednym pokoju z małą dziewczynką. W pewnym momencie owczarek przybiegł do łazienki, w której znajdowała się kobieta i nie przestawał ujadać. Wtedy kobieta mocno się zaniepokoiła.

YouTube: allgood2000

Ogromna miłość psa!

Natychmiast pobiegła za psem do pokoju, w którym znajdowała się młodsza córeczka. Okazało się, że dziecko ma sine usta i nie oddycha! Młoda mama natychmiast zaczęła uderzać dziecko w plecy, bowiem była przekonana, że dziewczynka zakrztusiła się pokarmem.

Finalnie dziewczynka wypluła jedzenie i ponownie zaczęła oddychać. Kobieta natychmiast zabrała dziecko do szpitala, gdzie przeszła podstawowe badania. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Kiedy kobieta wróciła z dziewczynką do domu, pies natychmiast stał się nieodłącznym towarzyszem malucha! Od tej pory nie szczeka już na dziecko, lecz dzielnie pilnuje dziewczynki na każdym kroku, uważając aby nic jej się nie stało.

YouTube: allgood2000

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITY GEST KLIENTA JEDNEJ Z RESTAURACJI! KELNERKA DŁUGO NIE MOGŁA DOJŚĆ DO SIEBIE PO TYM, CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ