Wczesnym rankiem Vladimir z małej wioski na terytorium Ałtaju postanowił posprzątać swój ogród, ale nieoczekiwanie zauważył malutkiego szczeniaka na suchej trawie. Mężczyzna nie rozumiał, jak mógł tu być - taki mały i całkiem sam.

Vladimir ostrożnie wziął go w dłonie, aby sprawdzić, czy dziecko żyje. Na szczęście malutki brzuszek poruszał się w przód i w tył. Stało się jasne - szczeniak żyje!

Właściciel nie wiedział, co z nim zrobić i zwrócił się do kolegi. Sąsiad, widząc dziecko, od razu stwierdził, że zwirzaczek z nosem w tym kształcie, to wcale nie pies, tylko królik.

Pilnie było znaleźć ludzi, którzy zajmowali się hodowlą królików. Być może czyjś królik zaakceptuje dziecko i maluch przeżyje.

Szczęście okazało się działać po stronie Władimira, miejscowi powiedzieli mu, gdzie się zwrócić. Dziecko oddał właścicielom, którzy niedawno mieli nowonarodzone króliki. Znalezione młode zostało starannie usadowione we wspólnym gnieździe, aby królicza mama go nie odrzuciła i aby maluch zaczął pachnieć jak wszystkie jej dzieci.

Następnego ranka właściciele zajrzeli do gniazda, i okazało się, że małego królika nakarmiono i przykryto puchem. Królicza mama go zaakceptowała. Później mężczyzna podzielił się tą historią na forum o zwierzętach.

Miesiąc później Vladimir odwiedził króliczka, ale ten nie był już rozpoznawalny, jako maleńkie i łyse "coś". Z bezradnego malucha zamienił się w zadbanego puszystego królika.

Znalezione zwierzę okazało się dziewczynką, właściciele postanowili ją zatrzymać i nadali jej imię Maja.

Jak informował portal "Życie": NA TO ZDJĘCIE CZEKALI WSZYSCY! BEATA TADLA OPUBLIKOWAŁA FOTKĘ ZE SWOIM UKOCHANYM! JAK WYGLĄDA MĘŻCZYZNA

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ