Jak doskonale wiemy, życie uczuciowe Beaty Tadli nie należy do najłatwiejszych. Dwa lata temu znana dziennikarka zakończyła związek z Jarosławem Kretem, mimo tego, że wiele osób wróżyło im długie szczęście. Jednak okazuje się, że dziennikarka nie płakała zbyt długo po swoim byłym partnerze.

Dziennikarka długo nie mogła odnaleźć miłości!

Jak informuje portal Plotek, po hucznym rozstaniu Beaty i Jarosława Kreta, dziennikarka znalazła nowego partnera. Tym razem powierzyła swoje serce pewnemu biznesmenowi o imieniu Rafał. Jednak ten związek również zakończył się niepowodzeniem.

Okazuje się jednak, że trzy miesiące później los zupełnie się odwrócił i szczęście wreszcie uśmiechnęło się do dziennikarki. Beata Tadla związała się bowiem z tajemniczym mężczyzną. Zaledwie trzy miesiące wystarczyły parze, aby się zaręczyć!

Sama gwiazda bardzo chętnie opowiadała o zaręczynach, jednak przez długi czas nie zdecydowała się na to, aby pokazać twarz swojego ukochanego w mediach społecznościowych. Jednak finalnie, wczoraj fani wreszcie doczekali się długo wyczekiwanego zdjęcia.

Szczęście wreszcie się do niej uśmiechnęło!

Beata Tadla opublikowała bowiem na swoim Instagramie fotkę, na której możemy zobaczyć jak w pełnej okazałości wygląda nowy partner dziennikarki.

- Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem – brzmi podpis, który Beata Tadla umieściła pod zdjęciem.

Doskonale widać, że dziennikarka nareszcie jest szczęśliwa. Fani natychmiast zaczęli gratulować parze!

Jak informował portal "Życie": POSIADASZ JESZCZE KSIĄŻECZKĘ MIESZKANIOWĄ? NIE SPODZIEWAŁEŚ SIĘ, ILE MOŻESZ NA NIEJ ZAROBIĆ

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ

Z życia gwiazd: AGNIESZKA WOŹNIAK - STARAK PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI ZDJĘCIAMI ZE SWOJEJ OSTATNIEJ IMPREZY. JAK GWIAZDA BAWI SIĘ W OBECNYCH CZASACH