Praca kelnera nie należy do najłatwiejszych, szczególnie jeśli jest zatrudniony w dużej restauracji. Szybkie spełnianie oczekiwań i życzeń klientów, a przy tym brak pomyłek i obsłużenie wszystkich na czas stanowi nie lada wyzwanie.

Niesamowita historia!

Na portalu Lelum ostatnio pojawiła się pewna historia, która przywróciła wiarę w ludzi! Wszystko wydarzyło się w jednej z restauracji w Teksasie.

Kelnerka miała niesamowicie dużo pracy, ponieważ restauracja była pełna gości. Z zaangażowaniem biegała pomiędzy stolikami i przepraszała wszystkich za długi czas oczekiwania na zamówienie. Jak się okazuje, jeden z mężczyzn, który był tego dnia gościem restauracji niesamowicie docenił pracę kobiety.

Wspomniany mężczyzna zostawił bowiem rachunek, za który zapłacił dokładnie 2069, 01 dolarów. Co ciekawe, koszt jego zamówienia wyniósł tylko 69,01 dolarów, a pozostałe 2000 okazało się być napiwkiem dla kelnerki!

Wraca wiara w ludzi!

Hojny mężczyzna sam posiadał restaurację, może właśnie z tego względu zrozumiał, jak dużo wysiłku kosztuje kelnerkę zapewnienie obsługi na wysokim poziomie i postanowił jakoś wynagrodzić jej starania.

Co więcej, podczas wypłaty napiwku kobieta napotkała jednak na pewne problemy, bowiem przetwarzanie napiwków, które wynoszą więcej niż 500 dolarów jest w Stanach Zjednoczonych niezwykle skomplikowane.

Na szczęście w wypłacie rekordowego napiwku pomógł szef kobiety i finalnie kelnerka otrzymała całą kwotę, którą z radością przeznaczyła na zrealizowanie potrzeb swoich ukochanych dzieci!

Jak informował portal "Życie": GWIAZDA „M JAK MIŁOŚĆ” ZDRADZIŁA WYSOKOŚĆ EMERYTURY. TERESA LIPOWSKA PRZYZNAŁA, ŻE UDZIAŁ W SERIALU RATUJE JEJ DOMOWY BUDŻET! O JAKIEJ SUMIE MOWA

Przypomnij sobie: POJAWIŁ SIĘ NOWY SPOSÓB NA WYŻSZĄ EMERYTURĘ. TO MOŻE ZAINTERESOWAĆ WIELU SENIORÓW W POLSCE. ROZWIĄZANIE JEST PROSTE, JEDNAK DLA WIELU TO OSTATECZNOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JAK W CZASACH DZIECIŃSTWA WYGLĄDAŁA JEDNA Z NAJBARDZIEJ PRZEBOJOWYCH POLEK? FANÓW ROZCZULIŁO ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ ZNANĄ PODRÓŻNICZKĘ