Marta Kaczyńska to córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Po smoleńskiej tragedii media mocno zainteresowały się jej życiem. Teraz tematem numer jeden są zarobki córki pary prezydenckiej. Jaki majątek ma Marta Kaczyńska?

Majątek Marty Kaczyńskiej. Co takiego posiada córka pary prezydenckiej?

Były mąż Marty Kaczyńskiej nie stosuje się do zaleceń rządu, źródło: Fakt
Były mąż Marty Kaczyńskiej nie stosuje się do zaleceń rządu, źródło: Fakt
Były mąż Marty Kaczyńskiej nie stosuje się do zaleceń rządu, źródło: Fakt

Marta Kaczyńska jako osoba prywatna nie ma obowiązku publicznego rozliczania się ze swoich zarobków. Jednakże Marta Kaczyńska jest aktualnie jedyną tak bliską osoba Jarosława Kaczyńskiego dlatego tez jest w pierwsza w kolejce do odziedziczenia majątku poi wuju. Jarosław Kaczyński jako prezes PiS ma obowiązek publikowania swojego rozliczenia majątkowego. Dzięki temu wiemy, jak może w przyszłości wyglądać majątek Marty Kaczyńskiej, przynajmniej ten oficjalny.

Pensja Jarosława Kaczyńskiego jest naprawdę pokaźna. Ponadto prezes PiS otrzymuje także emeryturę, której wysokość w 2019 roku wyniosła 280 tysięcy złotych. Wiadomo, ze Jarosław Kaczyński nie ma zbyt wielu wydatków dlatego tez z pewnością udało mu się uzbierać ładną sumkę. Kaczyński ponadto pobiera uposażenie poselskie oraz dietę. W ubiegłym roku pobrał dzięki temu 590 tys.

Marta Kaczyńska ma spore szanse na odziedziczenie majątku po wuju. Jednak wszystko zależy od testamentu Kaczyńskiego. Okazuje się, ze jego pieniądze i dobra materialne niekoniecznie trafią do jego bratanicy. Kaczyński jest prezesem Fundacji im. Lecha Kaczyńskiego i to właśnie na konto fundacji może trafić większość oszczędzonych przez niego pieniędzy.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCA DECYZJA W JEDNYM ZE STOŁECZNYCH SZPITALI. Z DNIA NA DZIEŃ ZAMKNIĘTO PORADNIĘ, PACJENCI NIE MAJĄ DOSTĘPU DO OPIEKI I LEKARSTW

O tym się mówi w Polsce: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO