Iwona Pavlović postanowiła opowiedzieć o tym, jak wyglądały początki uwielbianego przez Polaków tanecznego show. Jurorka zdradziła, jak dogadywała się z Beatą Tyszkiewicz. To zdumiewające!

To rzadkie, by wracać pamięcią do dawnych czasów w telewizji, gdy co sezon pojawia się nowy program i nowa ramówka. Jednak „Taniec z Gwiazdami” jest tak powszechny w umysłach Polaków i tak lubiany, że przywołuje wiele pięknych wspomnień. O takie właśnie pokusiła się Iwona Pavlović, która jest jurorką „TzG” od samego początku jego obecności w telewizji, czyli od 2005 roku, czyli łącznie… 24 edycji!

„Czarna Mamba” postanowiła również przypomnieć, jak układała się jej relacja z Beatą Tyszkiewicz, Znakomita polska aktorka odeszła z jury programu ze względu na stan zdrowia, po zawale serca.

Iwona Pavlović opowiedziała o swojej relacji z Beatą Tyszkiewicz. Zaskakujące fakty, takie obie jurorki dogadywały się w początkach emisji „Tańca z Gwiazdami”

Iwona Pavlović zdradziła niedawno, że jej udział w „TzG” jako jurorki wisiał na włosku, gdyż wejścia na żywo przyprawiały ją o szybsze bicie serca i rozstrój żołądka. Dodatkowo, miała kłócić się ze stylistką, która przygotowaną do programu, całą w czerni jurorkę chciała ubrać w różowe falbany.

„Czarna Mamba” wyznała również, że niezwykle krępował ją fakt, że będzie zasiadać w jury obok takich tuz kultury jak Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz właśnie.

Na początku jak rozmawiałam z Beatą, to cały czas jej przytakiwałam i odpowiadałam ‘Tak, pani Beatko’. Nie umiałam wydusić z siebie nic innego. Byłam lekko rozdygotana” – mówi Iwona Pavlović, przytaczana przez serwis Pomponik.

Dziś jednak, jak sama przyznaje, może nazywać znaną aktorkę przyjaciółką!

fot. Youtube @Plotek

Jak informował portal "Życie": ILE RAZY MĘŻATKĄ BYŁA MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN? WIĘKSZOŚĆ UWAŻA, ŻE GWIAZDA MA DRUGIEGO MĘŻA, RADOSŁAWA MAJDANA. PRAWDZIWA LICZBA MOŻE ZASKOCZYĆ

Przypomnij sobie: WYCISKAJĄCA ŁZY HISTORIA 76-LETNIEGO MĘŻCZYZNY, KTÓRY NAGLE STRACIŁ ŻONĘ. SENIOR MIESZKA W SKRAJNYCH WARUNKACH, NIE MA PRĄDU ANI WODY. PROŚBA O POMOC

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA WYJAWIŁA NIESAMOWITĄ RZECZ, TA SPRAWA MUSI JĄ BARDZO BOLEĆ. BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W PALĄCEJ KWESTII