Słowa, na których publiczne wypowiedzenie zdecydowała się Marta Kaczyńska w ostatnim czasie z pewnością nie przejdą bez echa i trafią na nagłówki najważniejszych portali internetowych. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego i córka zmarłej pary prezydenckiej postanowiła wypowiedzieć się na temat manifestacji, jakie miały miejsce w trakcie trwania pandemii koronawirusa.

Jej wypowiedź jest naprawdę mocna. Ten głos z pewnością nie zostanie bez echa. Na wyjawienie czego zdecydowała się w tym trudnym czasie prawniczka? Z pewnością Marta Kaczyńska musiała to powiedzieć, nie ma pozostać obojętna na tę sprawę!

Marta Kaczyńska wyjawiła niesamowitą rzecz, ta sprawa musiała ją bardzo boleć. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego postanowiła zabrać głos w palącej kwestii

Mimo tego, że w ciągu ostatnich dni strajki kobiet zdecydowanie osłabły na sile to osoby niezgadzające się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego wciąż domagają się cofnięcia wyroku i poszanowania swoich praw. Ta walka trwa już blisko miesiąc. W środę odbyła się blokada Sejmu, a na Wiejskiej zjawił się tłum i doszło do przepychanek z policją.

Głos w sprawie manifestacji zdecydowała się zająć Marta Kaczyńska, córka zmarłej pary prezydenckiej. Nie da się ukryć, że Maria Kaczyńska, Pierwsza Dama walczyła przez lata o zachowanie kompromisu aborcyjnego, czym naraziła się wielokrotnie Kościołowi, a tego samego zdania był prezydent Lech Kaczyński.

Co powiedziała na temat strajków Marta Kaczyńska? Odniosła się do kwestii spadającej liczby nowych przypadków koronawirusa, ale ostrzegła, ze mimo to, ochrona zdrowia wciąż znajduje się na granicy wydolności, a przed lekarzami staje wybór, kogo podłączyć do respiratora, a kto musi poczekać.

„Przyrost zakażeń w ostatnich tygodniach został spowodowany m.in. przez organizowanie zgromadzeń ulicznych” – stwierdziła Marta Kaczyńska w tygodniku „Sieci”, którego jest stałą felietonistką, cytowana przez „Super Express”.

To jednak nie koniec. Przypomniała, że celowe lekceważenie norm postępowania może prowadzić do poniesienia „dotkliwej odpowiedzialności karnej”. Przypomniała jednak, że największą karą, jaką protestujący mogą na siebie i swoja rodzinę sprowadzić jest choroba bliskich, szczególnie tych starszych i najsilniej zagrożonych ciężkim przebiegiem COVID-19.

fot. Marta Kaczyńska/Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Jak informował portal "Życie": KIEDY NASTANIE KONIEC PANDEMII? NA TO WYDARZENIE CZEKAJĄ WSZYSCY LUDZIE NA ŚWIECIE. CZY TO MOŻLIWE JUŻ NA WIOSNĘ 2021 ROKU? SPECJALIŚCI NIE SĄ ZGODNI

Przypomnij sobie: CZOŁOWY DYPLOMATA RZUCIŁ SIĘ NA RATUNEK TONĄCEJ KOBIECIE. URATOWAŁ JEJ ŻYCIE, WSZYSTKO ZOSTAŁO NAGRANE. WIDEO JEST POPULARNE, MĘŻCZYZNA BOHATEREM

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ