Nie da się ukryć, że wokół Małgorzaty Rozenek-Majdan przez lata narosło wiele kontrowersji, a sama celebrytka lubi być w centrum uwagi i podsycać zainteresowanie swoją osobą. Gwiazda jest odważna, często mówi o rzeczach niepopularnych, nie ma obaw przed wyjawianiem swoich sekretów, chętnie też dzieli się ze światem swoim życiem prywatnym.

Po narodzinach małego Henryka nie było tygodnia, aby w kolorowej prasie i na portalach internetowych nie okazał się choć jeden materiał poświęcony Małgorzacie Rozenek-Majdan lub rodzinie Majdanów.

Gwiazda praktycznie nie skorzystała z urlopu macierzyńskiego, bo mogąc zabierać syna do pracy zaangażowała się od razu w kolejny sezon „projektu Lady”, później przyjęła propozycję od Patryka Vegi, aby zagrać w jego najnowszym filmie, a także pojawiła się kolejna nowość – celebrytka dostała własny program „Rozenek Cudnie Chudnie” na antenie TVN Style.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na zmiany w wyglądzie? Obserwatorki wytknęły, że jej twarz wygląda inaczej, gwiazda mierzy się z krytyką nowego wizerunku

Celem programu jest ukazanie tego, jak gwiazda wraca do formy sprzed ciąży i ma motywować młode mamy do walki o swoje zdrowie i dobrą sylwetkę.

„Kolejny dzień na planie ‘Rozenek Cudnie Chudnie’. Problem w tym, że Rozenek jakoś cudnie NIE chudnie, a co u Was? Bo ja mam dziś jakiś beznadziejny dzień” – postanowiła pożalić się fanom na Instagramie, cytowana przez Pomponik.

Fanki jednak od razu zauważyły rzekome zmiany w jej wyglądzie, a wiele osób przyznało, że fotografia jest dziwna i twarz celebrytki wygląda jakoś zupełnie inaczej. Od razu zauważyli, że celebrytka użyła filtrów, by poprawić jakość swojego wyglądu. Wiele osób stwierdziło, że jest do siebie niepodobna.

fot. Instagram @m_rozenek

Jak informował portal "Życie": OBURZAJĄCE PORÓWNANIE KOBIET PRZEZ PEWNEGO MŁODEGO KSIĘDZA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. W SIECI ZAWRZAŁO, INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ

Przypomnij sobie: PILNE WIEŚCI OD WICEMINISTRA, MOWA O KOLEJNYCH DNIACH I LICZBIE ZAKAŻONYCH. CZY MOŻNA LICZYĆ NA LUZOWANIE OBOSTRZEŃ? WSZYSTKO ZALEŻY OD STATYSTYK

Portal "Życie" pisał również: NOWA PREZENTERKA PROGRAMU „PYTANIE NA ŚNIADANIE” NIE DOGADUJE SIĘ ZE SWOIM TELEWIZYJNYM PARTNEREM. MAŁGORZATA OPCZOWSKA OTRZYMA WSPARCIE OD KOLEGI