"Plejada" donosi, wnuk znanego tenora Wiesława Ochmana został zwycięzcą jedenastej już edycji popularnego konkursu "The Voice of Poland". Walka była wyrównana, a młodzieniec pokonał w final Annę Gąsienicę-Byrcyn, Adama Kalinowskiego, Jędrzeja Skibę.

Zwyciężył wnuk Władysława Ochmana

Urodził się i dorastał w Stanach Zjednoczonych, w pobliżu Waszyngtonu. Znany dziadek odkrył w nim talent, gdy zobaczył go w szkole średniej w przedstawieniu, w którym wcialił się w rolę księcia. Eziadek postanowił zaproponować wnukowi aplikację do Akademii Muzycznej w Katowicach.

Tworząc piosenkę "Światłocienie" nie przypuszczał, że będzie mógł ją zaprezentować w telewizji tak szybko.

Nie mogę uwierzyć w to, co się właśnie stało. Możliwość stworzenia i wykonania mojego pierwszego singla “światłocienie” była absolutnym spełnieniem marzeń. Dano mi szansę, za którą zawsze będę wdzięczny. Michał, to ty mi dałeś tą szansę❤️ płaczę, ale płaczę łzami radości.

Wziął w wielu amerykańskich musicalach i sztukach, więc warsztat wokalny i aktorski ma dość mocny. Nie dziwne, że pokonał tak wybitne głosy.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą

Zerknij tutaj: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad

Nie przgap: Łukasz Szumowski zniknął ze sceny politycznej? Gdzie się podział minister zdrowia w obliczu nadchodzącej "drugiej fali"