Program „Love Island” od samego początku zyskał ogromną popularność wśród Polaków. Jedną z par, która cieszyła się sporą sympatią była Ola i Rafał. Podczas nagrań do programu ich uczucie wydawało się być ogromne i prawdziwe. Okazuje się jednak, że związek nie przetrwał próby czasu!

Związek jednak okazał się klapą?

Jak informuje portal Plotek, Rafał opublikował na swoim Instagramie nagranie, w którym dokładnie wyjaśnił dlaczego jego związek z Olą nie przetrwał. Na początku InstaStory mężczyzna zamieścił oświadczenie.

Następnie dokładnie wyjaśnił dlaczego oboje podjęli decyzję o rozstaniu i co było powodem ukrywania tego faktu przed swoimi fanami. Jak przyznał Rafał, ten czas w którym rozpad ich związku pozostał w tajemnicy był potrzebny parze po to, aby upewnić się, że to dobra decyzja.

Dlaczego para się rozstała?

Jak się okazuje głównym powodem rozpadu związku była jego komercjalizacja, do której podobno mocno dążyła Ola. Rafał wyjawił, że on chciałby zostawić uczucia i związek w bardziej prywatnej sferze i w tej kwestii nie mógł dogadać się ze swoją partnerką. Mężczyzna zaznaczył jednak, że ani on, ani Ola nie zamierzają zdradzać szczegółów rozstania!

Co więcej, Ola na swoim Instagramie opublikowała na ten temat tylko krótkie story, w którym wyznała, że na ten moment nie ma jeszcze sił, aby opowiadać o tym co zaszło pomiędzy nią i Rafałem i dlaczego związek się rozpadł.

Nie da się ukryć, że wielu fanów jest zrozpaczonych z powodu tej decyzji. Niektórzy mocno wierzyli w to, że związek Oli i Rafała przetrwa długie lata!

Jak informował portal "Życie": PRAWDZIWIE ZATRWAŻAJĄCA SYTUACJA POGOTOWIA WARSZAWSKIEGO. SPORZĄDZONO SZCZEGÓŁOWE STATYSTYKI DOTYCZĄCE KORONAWIRUSA W LICZBACH. TE DANE SĄ WRĘCZ NIE DO WIARY

Przypomnij sobie: NIEZWYKLE WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW. JUŻ NIEBAWEM SYSTEM ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH ULEGNIE DIAMETRALNYM ZMIANOM. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: CAŁKIEM NOWY PROGRAM ROZRYWKOWY W TELEWIZJI POLSKIEJ. WIADOMO, KTO BIERZE W NIM UDZIAŁ. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU