Fani popularnego programu rozrywkowego „Love Island. Wyspa Miłości” czekali na to ponad miesiąc! Wreszcie już wiadomo, kto wygrał program! Decyzja do samego końca pozostawała tajemnicą, gdyż wszystkie finałowe pary miały bardzo wielu fanów i wyrównane głosy. Kto zatem zajął pierwsze miejsce?

Jak powszechnie wiadomo, program typu reality show „Love Island. Wyspa Miłości” od samego początku, czyli wraz z emisją pierwszego sezonu rok temu wzbudzał w widzach wiele emocji.

Program polega na – jak sama nazwa wskazuje – odnalezieniu miłości na wyspie. Uczestnicy spędzają ponad miesiąc w pięknej willi otoczonej malowniczymi widokami, gdzie rozstrzygają się ich miłosne losy.

Zasada jest prosta – single wracają do domu. Dlatego tak ważne jest, aby główne założenie programu zostało spełnione. Wygrana para ma potem duży dylemat – wybiorą miłość czy 100 tysięcy złotych?

Wczorajszy, finałowy odcinek pokazał, kto wygrał i jaką decyzję podjął…

Zwycięzcy są już znani!

W tegorocznej edycji programu „Love Island. Wyspa Miłości” trzy finałowe pary to: Magda i Igor, Ola i Rafał oraz Julia i Dominik.

Niemal cały finałowy odcinek wzbudzał ogrom emocji, gdyż każda z par zyskała ogromną sympatię widzów i wszystkie pary uzyskały dużą liczbę głosów.

Ostatecznie okazało się, że drugą edycję programu „Love Island” zwyciężyli Julia i Dominik, którzy już postanowili… że zamieszkają razem!

Para mając do wyboru pieniądze lub miłość, wybrała to drugie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA