Najnowsze informacje wprost z Telewizji Polskiej. Właśnie zaczęto emitować całkiem nowy program rozrywkowy. Wiadomo, kto bierze w nim udział. Internauci wręcz nie mogą powstrzymać się ze śmiechu. O co chodzi?

Telewizja Polska ostatnio zaczęła emitować program, który do złudzenia przypomina znany wszystkim “Gogglebox. Przed telewizorem”.

Formuła tego show polega na tym, że - jak sama nazwa wskazuje – przed telewizorem, na kanapie zasiadają uczestnicy, po czym oglądają pewien materiał i na bieżąco go komentują.

Telewizja Polska zatrudniła do niego jednak nieprzypadkowych uczestników wyłonionych na castingach, a osoby ściśle powiązane z Telewizją Polską... Wiadomo kto bierze udział w programie, a internauci wręcz nie mogą powstrzymać się od śmiechu.

W programie zasiadają... krewni polityków?

Tak, to prawda. W programie zatytułowanym “Motel Polska” biorą udział same osoby spokrewnione z politykami partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości. Jak donoszą media, w programie znajduje się między innymi córka, znajoma oraz zięć posła Roberta Telusa.

Każdy kolejny odcinek wzbudza kontrowersję i oburzenie ze strony widzów, ponieważ uczestnicy raz po raz oceniają sytuację w kraju, jak trwające Strajki Kobiet negując je czy wypowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości - z kolei oceniając w samych superlatywach.

Internauci twierdzą, że to celowe działanie rządzących, aby wpłynąć na aktualnie panującą sytuację w kraju.

fot. https://pikio.pl/