Nie da się ukryć, że popularny program „Dzień Dobry TVN” przeszedł ostatnio niemałą rewolucję! Z produkcji odeszli tak sławni dziennikarze jak Kinga Rusin, Magda Mołek oraz Piotr Krasko, który otrzymał propozycję prowadzenia głównego wydania „Faktów”.

Kolejna wpadka pary!

Niewątpliwie jednak ulubionym duetem widzów jest Dorota Wellman i Marcin Prokop. Druga popularna para – Małgorzata Ohme i Filip Chajzer może pochwalić się natomiast dość złą passą, od pewnego czasu nieustannie towarzyszą im wpadki.

Doskonale pamiętamy niesmaczne sytuacje, z których żarliwie tłumaczył się Filip Chajzer. Prezenter jakiś czas temu udał atak paniki na wizji, za co potem przeprosił widzów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jakiś czas później dziennikarz znów przesadził, dwuznacznie komentując kształt ogórków. Okazuje się jednak, że tym razem wpadkę popełniła jego telewizyjna partnerka – Małgosia.

Post rozbawił fanów!

Całą sytuacją za pośrednictwem Instagrama podzielił się właśnie Filip Chajzer. Jak się okazuje, podczas nagrań Małgorzata Ohme wpadła na stolik, a dodatkowo przewróciła także fotel, który był ustawiony tuż obok. Co ciekawe, Filip Chajzer nawet przez moment nie zareagował na to, co dzieje się tuż obok niego i profesjonalnie patrzył w kamerę.

- Można wdepnąć w klocka, można w fotel i stolik. Poranek ma swoje prawa. Jak wystartowała Wasza niedziela? – podpisał zdjęcie prezenter.

Fani natychmiast tłumnie odpowiedzieli w komentarzach pod postem!

- Gosia na wszystkich waszych wspólnych fotach zawsze na przypale;

- Nawet Ci oko nie drgnęło.... pełna profeska – komentowali obserwatorzy.

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ