Joanna Krupa jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalną modelką w naszym kraju. Kobieta odnosiła niesamowite sukcesy, jednak niedawno jej życie uległo całkowitej zmianie.

Joanna Krupa jest zakochana w swojej córeczce!

Jak doskonale pamiętamy niecały rok temu Joanna Krupa i jej partner – Douglas Nunes zostali rodzicami. Sama celebrytka przyznała, że od dnia narodzin ich córeczki Ashy, świat totalnie się zmienił.

Joanna Krupa jest zakochana w swojej malutkiej córeczce. Nieustannie spędza z nią czas i zapewnia dziecku wszystko co najlepsze. Ostatnio celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym widać jak uczy swoją córkę języka polskiego.

Modelka bardzo chętnie dzieli się swoim prywatnym życiem z fanami, a na jej Instagramie niemal codziennie pojawiają się zdjęcia, które pokazują nam jak młoda mama spędza większość czasu.

Niesamowicie wzruszające zdjęcie!

Jak informuje portal Jastrząb Post, ostatnio Joanna Krupa opublikowała niezwykle uroczą fotografię. Widzimy na niej jak Douglas Nunes zasnął na kanapie obejmując Ashę. Dziewczynka jednak nie zamierza zasnąć, lecz z niesamowitą pewnością patrzy wprost w obiektyw aparatu. Czy rośnie mała modelka?

- Dom. @nunes451 córeczka tatusia – podpisała zdjęcie Joanna Krupa.

Pod postem niemal natychmiast pojawiły się setki komentarzy. Fani modelki zachwycają się Ashą! Nie brakuje komplementów i pochwał. Obserwatorzy są pod wrażeniem relacji, jakie ojciec nawiązał ze swoją córką.

- Ale urocze zdjęcie. Bardzo mi się podoba. Fajnie, że córeczka ma tak dobry kontakt z ojcem;

- Tatuś i jego księżniczka. Piękny widok – pisali fani.

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: KOGO TYM RAZEM ZOBACZYMY W POPULARNYM SHOW POLSATU? JUŻ NIEBAWEM STARTUJE KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

Portal "Życie" pisał również: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO