Program Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po raz pierwszy zagościł na ekranach naszych telewizorów siedem lat temu! Od tego czasu jego popularność ani trochę nie zmalała, a widzowie z zaangażowaniem obserwują zmagania swoich ulubionych gwiazd.

Kogo będziemy mogli podziwiać w programie?

Już wiosną wyemitowana zostanie czternasta edycja programu. Kogo tym razem będziemy mogli podziwiać podczas muzycznych zmagań?

Jak informuje portal Pomponik, w czternastej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zmierzą się cztery kobiety i czterech mężczyzn.

Wśród pań znajdą się takie popularne osoby jak Magda Narożna, którą znamy z zespołu „Piękni i Młodzi” oraz Maja Hyży, która nieustannie zachwyca nas swoim głosem.

Dodatkowo w programie weźmie udział także Anna Maria Sieklucka. Aktorkę mieliśmy okazję poznać dzięki jej roli w popularnym filmie „365 dni”. W zmaganiach weźmie udział także Tamara Arciuch, aktorka znana między innymi z serialu „Niania”.

Niektóre nazwiska są sporym zaskoczeniem

Panowie, których będziemy mogli podziwiać w czternastej edycji programu to natomiast Piotr Gawron – Jedlikowski – aktor z serialu „Pierwsza miłość” oraz Michał Meyer, który zagrał w takich produkcjach jak „Czas honoru” i „Miasto 44”.

W programie pojawi się także Lesław Żurek, którego mamy okazję oglądać między innymi w serialu „Przyjaciółki” oraz Paweł Góral – twórca pierwszego insta – serialu.

W każdym z odcinków zostanie wyłoniony jeden zwycięzca! Osoba, która wygra wielki finał otrzyma czek na 10 tysięcy złotych, który będzie mogła przekazać na dowolny cel charytatywny!

Kto jest na ten moment Waszym faworytem w nowej edycji popularnego show?

Jak informował portal "Życie": SYTUACJA ANNY DYMNEJ NADAL NIE ULEGA POPRAWIE. KOBIETA NIEUSTANNIE MARTWI SIĘ O SWOJEGO UKOCHANEGO. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ RYSZARD RYNKOWSKI

Przypomnij sobie: WARSZAWA: NA PRADZE MA POWSTAĆ OŚRODEK DLA UZALEŻNIONYCH ORAZ BEZDOMNYCH. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE WSZYSTKIM PODOBA SIĘ TEN POMYSŁ

Portal "Życie" pisał również: JAK OSTATECZNIE BĘDZIE WYGLĄDAĆ TARCZA BRANŻOWA? KTO ZOSTANIE ZWOLNIONY Z OPŁAT, A KTO OTRZYMA DODATKOWE WSPARCIE FINANSOWE