Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja dotycząca męża Anny Dymnej – Krzysztofa Orzechowskiego. Niestety, reżyser został zakażony koronawirusem.

Czy stan zdrowia Krzysztofa Orzechowskiego uległ poprawie?

Jak informuje portal Pikio, reżyser ma 74 lata, więc zakażenie koronawirusem jest dla niego nadzwyczaj niebezpieczne. Mężczyzna został objęty fachową opieką i mimo ciężkiego stanu w jakim się znajdował, obecnie jego zdrowie ulega poprawie.

Ostatnio Anna Dymna poinformowała, że jej ukochany nadal przebywa w szpitalu, jednak czuje się już w miarę dobrze i zaczął też normalnie oddychać. Kobieta przyznała, że nie może znaleźć słów, aby podziękować wszystkim, którzy wspierali ją w ciężkich chwilach.

Okazuje się jednak, że to nie koniec walki Krzysztofa Orzechowskiego o powrót do pełnej sprawności. Swoją pomoc w tej kwestii zaoferował Ryszard Rynkowski. Muzyk jest bowiem współwłaścicielem Brodnickiego Centrum Rehabilitacyjnego.

Źródło: viva.pl

Ryszard Rynkowski pomoże swojej przyjaciółce!

Centrum jest obecnie bardzo popularne w całym kraju i oferuje różnorodne terapie dla osób potrzebujących wsparcia w powrocie do zdrowia. Całkiem możliwe, że z takiej pomocy już niebawem skorzysta Krzysztof Orzechowski.

Nie ulega bowiem żadnej wątpliwości, że Ryszard Rynkowski dołoży wszelkich starań, aby mąż Anny Dymnej uzyskał jak najlepszą opiekę i pod okiem wykwalifikowanej kadry medycznej szybko wrócił do zdrowia! Liczymy na to, że już niedługo Anna Dymna odetchnie z ulgą, a jej mąż będzie w pełni sprawny!

Źródło: wysokieobcasy.pl

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: WARSZAWA: NA PRADZE MA POWSTAĆ OŚRODEK DLA UZALEŻNIONYCH ORAZ BEZDOMNYCH. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE WSZYSTKIM PODOBA SIĘ TEN POMYSŁ

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ