Joanna Krupa przyznaje, że dzień urodzenia swojej ukochanej córeczki to niewątpliwie najpiękniejszy dzień w jej życiu. Znana modelka została mamą nieco ponad rok temu i od tego czasu nieustannie spędza czas z maleństwem.

Modelka jest zakochana w swojej córeczce!

Celebrytka razem ze swoim mężem oraz córką na co dzień mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Asha nie ma zatem zbyt dużego kontaktu z językiem polskim, jednak Joanna Krupa zamierza zrobić wszystko, aby dziewczynka nie zapomniała o swoim pochodzeniu.

Ostatni na swoim koncie na Instagramie Joanna Krupa podzieliła się z fanami dość niespodziewaną informacją. Jak się okazuje, celebrytka postanowiła nauczyć malutką Ashę pierwszych słów w języku polskim.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że dziecko przede wszystkim uczy się tego języka, w którym dorasta i który towarzyszy jej na co dzień. Przebywając nieustannie w USA Asha chłonie więc język angielski. Nie oznacza to jednak, że Joanna Krupa zaprzepaści u córeczki naukę języka polskiego.

Mała Asha jest otoczona niesamowitą miłością i opieką!

Celebrytka niejednokrotnie już publikowała nagrania, na których widzieliśmy jak rozmawia z dziewczynką po polsku. Ostatnio gwiazda dodała także filmik, na którym uczy małą Ashę języka polskiego poprzez zabawę.

Co więcej, portal Jastząb Post rozmawiał ostatnio z przyjacielem modelki – Dawidem Wolińskim. Mężczyzna przyznał, że od kiedy Asha pojawiła się na świecie, Joanna Krupa niemal nie spuszcza jej z oczu i spędza z nią praktycznie cały czas. Przy takim zaangażowaniu ze strony kobiety, Asha na pewno będzie biegle władać dwoma językami!