Grażyna Torbicka to dziennikarka, której nie można odmówić klasy, profesjonalizmu i nienagannego wyglądu. Kobieta od wielu lat spełnia się w zawodzie, a jej popularność nie słabnie!

Grażyna Torbicka nieustannie spełnia się zawodowo!

Dziennikarka zasłynęła przede wszystkim z prowadzenia programu „Kocham kino”. Podczas swojej kariery Grażyna Torbicka przeprowadziła niezliczone ilości wywiadów, a co więcej, sama także bardzo chętnie ich udzielała. Okazuje się jednak, że są pytania, których dziennikarka wolałaby nie usłyszeć podczas rozmowy.

Jak informuje portal Lelum, ostatnio Grażyna Torbicka udzieliła wywiadu dla „Życia na gorąco”. Podczas rozmowy wyjawiła, jakie pytania mocno ją irytują. Okazuje się, że kobieta nie lubi być pytana o sfery swojego prywatnego życia, a szczególnie o to, czemu nie zdecydowała się na dzieci.

Dziennikarka wyjawiła, jakich pytań nie będzie akceptować!

– Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – powiedziała dziennikarka podczas wywiadu.

Grażyna Torbicka pozostaje w związku z Adamem Torbickim – kardiologiem. Para jest razem już prawie 40 lat! Kobieta wyznała, że sukcesem na ich szczęście jest przede wszystkim szanowanie potrzeb i pragnień drugiej osoby.

Co więcej, dziennikarka zaznaczyła, że w ich domu nie ma miejsca na podział obowiązków pomiędzy te należące do kobiety i do mężczyzny, a wszystko robią po to, aby sprawić drugiej osobie przyjemność.

Jak informował portal "Życie": PAŃSTWO KWAŚNIEWSCY JUŻ NIEBAWEM BĘDĄ OBCHODZIĆ KOLEJNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! MAŁŻEŃSTWO MIMO 41 - LETNIEGO STAŻU NIEUSTANNIE DARZY SIĘ OGROMNYM UCZUCIEM

Przypomnij sobie: WYCISKAJĄCA ŁZY HISTORIA 76-LETNIEGO MĘŻCZYZNY, KTÓRY NAGLE STRACIŁ ŻONĘ. SENIOR MIESZKA W SKRAJNYCH WARUNKACH, NIE MA PRĄDU ANI WODY. PROŚBA O POMOC

Portal "Życie" pisał również: MARTA KACZYŃSKA WYJAWIŁA NIESAMOWITĄ RZECZ, TA SPRAWA MUSI JĄ BARDZO BOLEĆ. BRATANICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO POSTANOWIŁA ZABRAĆ GŁOS W PALĄCEJ KWESTII