Jak podaje portal "Plotek", Grażyna i Adam Torbiccy są małżeństwem od blisko czterech dekad. Para uchodzi za jedną z najbardziej zgranych i szczęśliwych par w polskim show-biznesie. Wiele osób zastanawia się jednak, dlaczego para nigdy nie zdecydowała się na dziecko?

Rodzina Grażyny Torbickiej

Grażyna Torbicka słynie z ogromnego profesjonalizmu i rzetelności. Swoje życie prywatne stara się zachować przede wszystkim dla siebie. Wiadomo jedynie, że jest od lat szczęśliwą mężatką, a miłością jej życia jest kardiolog Adam Torbicki. Para spotkała się po raz pierwszy przy okazji robienia przez Torbicką badań do prawa jazdy.

Trafiła wówczas do Ryszarda Torbickiego, który wysłał ją do swojego syna, Adama. Młody kardiolog widział wówczas w dziennikarce jedynie swoją pacjentkę. W czasie wizyty Grażyna Torbicka przypadkiem zostawiła w gabinecie swoje klucze. Potem między nimi zaiskrzyło. Poszli na randkę, potem kolejne.

Dziennikarka w jednym z wywiadów przyznała, że od razu wiedziała, że przystojny młody lekarz jest mężczyzną jej życia, choć nie sądziła wówczas, że jest aż tak "nieomylna".

YouTube

Brak dzieci

Grażyna Torbicka niejednokrotnie podkreślała, że relacja łącząca ją z mężem z biegiem lat staje się silniejsza i nie wyobraża sobie życia bez swojego ukochanego. Dla niej samej jest to o tyle zaskakujące, że oboje spotykają w pracy wiele osób. Nie doczekali się też dzieci, które zdaniem wielu osób stanowią spoiwo związku. W jednym z wywiadów przyznała, że ona i Adam są przykładem na to, że "nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie".

Dziennikarka i prezenterka od lat mierzy się z powracającymi pytaniami dotyczącymi tego, dlaczego nie została matką. W rozmowie z "Życiem na gorąco" stwierdziła, że słysząc dyskusje w tym kontekście z jednej strony czuje się dotknięta, z drugiej zaś nie rozumie dlaczego to ma być temat "publicznej dyskusji"?

YouTube

A co wy sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na zmiany w wyglądzie? Obserwatorki wytknęły, że jej twarz wygląda inaczej, gwiazda mierzy się z krytyką

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. O tym powinie wiedzieć każdy

O tym się mówi: Czołowy dyplomata rzucił się na ratunek tonącej kobiecie. Uratował jej życie, wszystko zostało nagrane. Wideo jest popularne, mężczyzna bohaterem