Nie ulega wątpliwości, że chyba każdy Polak darzy Jolantę oraz Aleksandra Kwaśniewskich ogromnym sentymentem. Podczas dwóch kadencji byłego prezydenta Polska weszła do Unii Europejskiej, a także wzmocniła swoją pozycję w NATO.

Polacy dobrze wspominają tamte lata

Ogromną sympatią Polacy darzyli także Pierwszą Damę. Jolanta Kwaśniewska nie bała się mówić tego, co myśli także w kwestii polityki. Dodatkowo żona byłego prezydenta mocno wspierała kobiety oraz angażowała się w różnorodne akcje charytatywne.

Jak informuje portal Pudelek, w tym miesiącu państwo Kwaśniewscy obchodzą kolejną rocznicę swojego ślubu. Para pobrała się w listopadzie 1979 roku, a więc dokładnie 41 lat temu! Okazuje się, że mimo upływu czasu uczucie pomiędzy małżonkami nie gaśnie!

W 1981 roku na świecie pojawiła się córka pary prezydenckiej – Aleksandra Kwaśniewska. W czasach kiedy Aleksander Kwaśniewski nie był jeszcze prezydentem, rodzina zamieszkiwała jedno z mieszkań na Ursynowie, które liczyło zaledwie 30 metrów!

YouTube: GOSSIP TV

Miłość nie przeminęła!

Nie da się ukryć, że prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego dużo zmieniła w życiu rodziny, jednak jak widać nie spowodowała, że uczucie pomiędzy małżonkami osłabło. Podczas 10 - letniej kadencji prezydenta, żona wspierała go w każdej chwili, za co Aleksander Kwaśniewski jest jej bardzo wdzięczny.

- Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy – wyznał Aleksander Kwaśniewski podczas wywiadu udzielonego dla Super Expressu.

Były prezydent zaznaczył, że co roku małżeństwo spędzało rocznicę na zagranicznych wyjazdach. Niestety, w tym roku z powodu sytuacji na świecie nie będzie to możliwe, jednak Aleksander Kwaśniewski zapewnia, że i tak uczczą swój dzień i prawdopodobnie spędza rocznicę na Mazurach!

YouTube: GOSSIP TV