Koronawirus nie odpuszcza! Nieustannie słyszymy o zwiększającej się liczbie chorych. Wirus nie wybiera i atakuje także znane osoby. Co chwilę kolejni artyści informują, że są zakażeni koronawirusem. Jak informuje portal Pudelek, na COVID – 19 zachorowała także Ewa Kasprzyk.

Aktorka poinformowała o zakażeniu!

Jakiś czas temu Ewa Kasprzyk podczas wywiadu udzielonego dla czasopisma „Zwierciadło” wyznała, że jest zaręczona! Jak się okazuje, jej ukochany – Marcin oświadczył się jej podczas wspólnego wypadu do Grecji. Według relacji aktorki, zaręczyny miały miejsce w romantycznym miejscu, pod samym Akropolem! To bez wątpienia był bardzo wzruszający moment!

Dziś rano gwiazda przekazała natomiast kolejną dobrą nowinę. Za pośrednictwem swojego Instagrama, Ewa Kasprzyk poinformowała, że udało jej się wygrać walkę z koronawirusem! Co ciekawe, aktorka już wróciła do pracy i jest w pełni sił!

Gwiazda dziękuję swoim najbliższym za pomoc!

Ewa Kasprzyk zaznaczyła jednak, że podczas choroby nieustannie pomagali jej najbliżsi. Nie ukrywa, że to dzięki nim udało jej się sprawnie pokonać koronawirusa i przetrwać trudne chwile w izolacji!

- Kochani wróciłam do gry, pokonałam COVID. Dziękuję wszystkim za wsparcie, bez przyjaciół byłoby ciężko. Mojej córce szczególnie dziękuję za kompot z gruszek – napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Miejmy zatem nadzieję, że od teraz w życiu aktorki będą pojawiać się tylko szczęśliwe i piękne chwile, które spędzi ze swoim narzeczonym! Życzymy dużo zdrowia!

Jak informował portal "Życie": CO SIĘ DZIEJE Z LECHEM WAŁĘSĄ? W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH BYŁEGO PREZYDENTA POJAWIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCY WPIS. NAPISAŁ, CO BĘDZIE Z JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM

Przypomnij sobie: POLKI MASOWO ZWLEKAJĄ Z NIEZWYKLE WAŻNĄ SPRAWĄ, KONSEKWENCJE CZĘSTO SĄ OSTATECZNE. LEKARZE ALARMUJĄ, BY NIE LEKCEWAŻYĆ RYZYKA, MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE ZATWIERDZIŁY NOWE 500 PLUS, MOŻNA STARAĆ SIĘ O DODATKOWE PIENIĄDZE. WNIOSEK TRZEBA ZŁOŻYĆ JAK NAJSZYBCIEJ, DOFINANSOWANIE BĘDZIE DOSTĘPNE RAZ