Ewa Kasprzyk potwierdza plotki o romansie

Jak donosie portal "Pomponik", Ewa Kasprzyk znana jest teraz głównie dzięki wieloletniej roli w serialu "Przyjaciółki". Aktorka od młodości kreuje się na famme fatale, choć na trzy dekady usidliła jednego mężczyznę. Okazuje się, że jej długie stażem małżeństwo zakończyło się już rok temu! O tej nowinie nie wiedzieli nawet najwierniejsi fani gwiazdy.

We wrześniu bieżącego roku w mediach pojawiły się doniesienia na temat romansu Ewy Kasprzyk z młodszym od siebie partnerem. Aktorka przez długi czas nie zamierzała zabierać głosu w sprawie, jednak w końcu zdobyła się na wyznanie. Niedawno została szczęśliwą narzeczoną!

Ewa Kasprzyk / YouTube:  KINOrozmowa.Marcin Radomski
Ewa Kasprzyk / YouTube: KINOrozmowa.Marcin Radomski

Gwiazda poznała swojego sporo od siebie młodszego ukochanego cztery lata temu na wakacjach w Turcji. Marcin miał być tam delfinoterapeutą. Ich przyjaźń przemieniła się w gorący romans. Czyżby właśnie tajemniczy mężczyzna był powodem, dla którego gwiazda rozwiodła się z mężem? Na to wygląda. W rozmowie ze "Zwierciadłem" Ewa Kasprzyk poinformowała, że zamierza znów wziąć ślub.

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć. Ale powiem - na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Ewa Kasprzyk

Gratulujemy i życzymy szczęścia w miłości!

To również może Cię zainteresować: CZASEM SŁOŃCE, CZASEM DESZCZ. PROGNOZA POGODY NA WEEKEND DLA WARSZAWY

Zobacz także: WAŻNE ZMIANY W ŻŁOBKACH I PRZEDSZKOLACH. NA CO TRZEBA BYĆ GOTOWYM