Ewa Farna to jedna z niewielu osób w polskim show – biznesie, która nie lubi dzielić się z fanami swoja prywatnością. Piosenkarka nieustannie sprzedaje dużo płyt i koncertuje, jednak kwestie związane ze swoim prywatnym życiem i rodzina woli zostawić dla siebie.

Gwiazda nieco się wycofała!

Niestety, pandemia koronawirusa spowodowała, że gwiazda nie mogła zbyt często spotykać się ze swoimi fanami na koncertach. Co więcej, jakiś czas temu Ewa Farna postanowiła, że nieco wycofa się z obecności na polskiej scenie muzycznej, a więcej zaangażowania włoży w swoją karierę w Czechach.

Niedawno, Ewa Farna wraz ze swoim partnerem doczekali się także dziecka, co również mocno wpłynęło na fakt, że znana piosenkarka rzadko udzielała się w mediach społecznościowych, bowiem całą uwagę poświęcała maleństwu.

Jak jednak informuje portal Pudelek, ostatnio na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z rodzinnego zwiedzania Pragi. Uwagę fanów przykuł zupełnie nowy wygląd Ewy Farny. Do tej pory, piosenkarka miewała spore problemy z wagą, na zdjęciu wygląda natomiast bardzo szczupło! Okazuje się jednak, że Ewa ma za sobą ciężkie chwile!

Ewa Farna przeszła koronawirusa!

Gwiazda wyznała w swoim poście, że ostatnio przeszła koronawirusa!

- Mam nadzieje, że u Was dobrze? Ja już po covidzie. Poznasz tak, że przewijanie dzieciaka jest zupełnie spoko – napisała Ewa Farna pod opublikowanym zdjęciem.

Wokalistka wyznała jeszcze, że Praga bez turystów jest niesamowicie smutna i ciężko zwiedza się puste miejsca, które niedawno jeszcze tętniły życiem. Zaznaczyła także, że już niebawem będzie mieć dla swoich fanów niespodziankę! Kiedy dowiemy się, co to takiego?