Dokładnie 29 maja 2000 roku polscy widzowie mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu „Zbuntowany Anioł”. Nikt chyba nie spodziewał się, że telenowela będzie cieszyć się tak ogromną popularnością w naszym kraju.

Telenowela była uwielbiana przez miliony Polaków!

Początkowo serial był emitowany na antenie Polsatu przez rok. W późniejszym czasie wiele innych stacji telewizyjnych podejmowało się emisji popularnej produkcji, bowiem zainteresowanie serialem nie słabło na przestrzeni czasu.

Główną rolę w serialu odgrywała Milagros, biedna dziewczyna, która bez pamięci zadłużyła się w Ivo, synu małżeństwa Di Carlo, w których domu sprzątała dziewczyna. Telenowela opowiada losy dwójki zakochanych oraz ich najbliższych.

Jak potoczyła się dalsza kariera aktorów?

W rolę Milagros wcieliła się wtedy piękna Natalia Oreiro, a Ivo został zagrany przez przystojnego Facundo Arana. Do dziś oboje nadal zajmują się aktorstwem i świetnie się w tym odnajdują.

Najbliższą osobą dla Milagros była Lina – najlepsza przyjaciółka młodej dziewczyny. Serialowe przyjaciółki wspólnie pracowały sprzątając u państwa Di Carlo. Co więcej, również Lina odnalazła swojego ukochanego w domu, w którym pracowała.

Jak informuje portal Plejada, w rolę Liny wcieliła się wtedy Victoria Onetto. Wcześniej, w 1991 roku kobieta zagrała także w filmie "El Árbol azul”. Podczas szczytu swojej kariery aktorka nieustannie była obecna na ekranie, zarówno w filmach jak i serialach produkowanych przez Argentynę. Jednak od 2004 roku nie podjęła się żadnej roli. Obecnie aktorka udziela się w mediach społecznościowych i jest Sekretarzem Kultury i Promocji Sztuki Miasta Avellaneda.