Wczoraj odbyło się kolejne FAME MMA. Wydarzenie, które trudno jest zakwalifikować do sportowych, czy też rozrywkowych, za każdym razem przyciąga przed ekrany niesamowite ilości widzów.

Skandal podczas FAME MMA!

W sobotni wieczór widzowie FAME MMA mogli oglądać między innymi walkę Najmana z Don Kasjo, którego wiele osób zna z popularnego programu „Warsaw Shore”. Jak się okazuje, ta konfrontacja nie należała do najłatwiejszych!

Jak informuje Super Expresss, Marcin Najman jeszcze niedługo przed walką deklarował, że totalnie nie zależy mu na wyniku, a całe show to tylko zabawa. Jednak wczoraj sytuacja na ringu pokazała zupełnie co innego. Najman pobił dotkliwie swojego rywala w parterze, a dodatkowo jeszcze wymierzył mu kopniaka, co skończyło się dyskwalifikacją.

Wtedy też w ringu rozpoczęła się bójka, a żeby rozdzielić zawodników potrzebna była pomoc ochrony!

YouTube: Miłek Tv

Daniel Martyniuk zabrał głos na temat całej sprawy

Na temat walki Marcina Najmana i Don Kasjo wypowiedział się Daniel Martyniuk. Według doniesień niektórych mediów, syn wokalisty disco polo sam miał walczyć w FAME MMA, przeciwko Rafałowi Collinsowi. Finalnie jednak nie miało to miejsca. Jednak Daniel Martyniuk nie omieszkał skomentować wczorajszych wydarzeń, jakie rozegrały się z udziałem Marcina Najmana.

- Ha ha ha, gdzie podział się prawdziwy boks? Ochroniarze pojawili się na kilka chwil przed ustawioną zagrywką, a na koniec widać jak ten na glebie się uśmiecha. Żenada. Borowiki łakome na flotę, nic więcej. Ludzie, nie płaćcie za to – napisał Daniel Martyniuk na swoim InstaStory.

Czy Marcin Najman odpowie na zarzuty stawiane mu przez Daniela Martyniuka?

Instagram @daniel.martyniuk.89