Jak donosi portal "Jastrząb Post", syn Zenka Martyniuka postanowił pochwalić się na Instagramie swoim talentem kulinarnym. Pochwalił się zdjęciem własnoręcznie przygotowanej potrawy, umieszczając hasztag Masterchef. Czyżby miał w planach udział w popularnym programie TVN-u?

Daniel Martyniuk nowym masterchefem?

O Danielu Martyniuku mówi się całkiem sporo, choć niestety najczęściej w kontekście jego wyskoków i skandali. Ostatnio prasa rozpisywała się o jego rozwodzie z Eweliną Golczyńską i falach oskarżeń pod adresem dziewczyny, których nie szczędził ani Daniel, ani jego mama. Po trwającej kilka dni wojnie medialnej, zarówno młody Martyniuk, jak i Danuta postanowili przeprosić Ewelinę.

YouTube

Daniel zapewnił wówczas, że pomimo rozpadu małżeństwa, chciałby zachować z byłą partnerką przyjazn stosunki. Dodał również, że będzie dbał o to, żeby jego córeczce niczego nie brakowało. To oświadczenie syna Zenka Martyniuka zaskoczyło wszystkich. Podobnie jak najnowsze, dodane przez niego zdjęcie.

W mediach społecznościowych młody Martyniuk zdecydował się zamieścić zdjęcie prezentujące jego talent kulinarny. Jak się okazuje popisowym daniem przygotowanym przez Daniela Martyniuka były dwie kromki smażonego chleba w panierce, dodatkiem do których był ketchup. Do zdjęcia dołączył hasztag masterchf, który nawiązuje do kulinarnego hitu TVN-u.

jastrząbpost

Myślicie, że Daniel naprawdę tak wysoko ocenia swoje kulinarne możliwości? Co na jego danie powiedziałaby Magda Gessler i pozostali jurorzy z Masterchefa?

To też może cię zainteresować: Justyna Żyła wrzuciła nowe zdjęcie ze swoim chłopakiem. Była żona skoczka podstawiła nowemu ukochanemu stopy pod nos, wokół aromat ryby. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sławomir Świerzyński znów musi zmierzyć się z mocną krytyką skierowaną w jego stronę. Tym razem lider Bayer Full usłyszał przykre słowa od Różala

O tym się mówi: Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, kiedy skończy się nauka zdalna. Czy uczniowie powinni się szykować na powrót do szkół