Doda od wielu lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych kobiet w polskim show – biznesie. Mimo upływu lat kobieta nie traci swojej formy i wciąż zachwyca wyglądem! Ostatnie zdjęcia zachwyciły fanów gwiazdy!

Czy Doda znów jest wolna?

Niedawno w sieci pojawiły się plotki na temat rzekomego rozstania Dody ze swoim mężem. Na ten moment Emil Stępień nie podał żadnych szczegółów na ten temat, jednak podczas rozmowy z dziennikarzami Faktu stanowczo stwierdził, że jego rozwód z Dodą to tylko plotki.

Plotki na temat rozstania podsyciły ostatnie zdjęcia, jakie Doda opublikowała na swoim Instagramie. Jak się okazuje, obecnie znana piosenkarka przebywa na egzotycznych wakacjach ze swoją przyjaciółką! Jak widać na zdjęciach, kobiety świetnie bawią się w swoim towarzystwie!

Wczoraj, Doda podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, które zyskały dość duże uznanie wśród męskiej części fanów gwiazdy. Jak się okazuje Doda na fotografiach pozuje w dość mocno prześwitującym kostiumie kąpielowym.

Fani są pod wrażeniem wyglądu gwiazdy!

Na zdjęciach widać dokładnie, że gwiazda może pochwalić się idealnym ciałem! Pod postem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy nie tylko od fanów, ale także od znajomych z branży. Posypały się same komplementy!

- Forma życia bejb, wyglądasz bosko – skomentowała zdjęcie Patricia Kazadi.

- Dzięki, ze chociaż Ty nas rozpalasz tymi fotkami. Piękny strój i piękna Ty;

- Wyglądasz na zakochaną!!! – komentowali natomiast fani.