Edyta Górniak w ostatnim czasie bardziej niż ze swojej muzyki znana jest z… osobliwych poglądów na temat otaczającego nas świata. Gwiazda ma także własną teorię dotyczącą pandemii.

Edzia przekonuje, że koronawirus to tak naprawdę spisek rządu światowego. Twierdzi, że w ten sposób „oni” chcą dokonać depopulacji, którą już kilka lat temu zapowiadał Bill Gates.

Ma także „świetny” pomysł dla swoich fanów – zamiast nosić maski, które oczywiście uważa za zbędne, wystarczy suplementacja witaminy C, D oraz jedzenie oregano. Jej zdaniem to też ochroni przed wirusem.

Edyta Górniak. Źródło: Youtube
Edyta Górniak. Źródło: Youtube

Edyta Górniak poniesie konsekwencje za swoje słowa

Słowa piosenkarki mocno uderzyły w zarażonych COVID-19, którzy ciężko przechodzą chorobę – Górniak uważa jednak, że w szpitalach leżą statyści.

W końcu podjęto jednak decyzję o konieczności zdecydowanego zareagowania na słowa piosenkarki. Super Express przytoczył słowa prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej, który skomentował sprawę.

Prof. Andrzej Matyja kontaktował się z organami ścigania i ministrem zdrowia, domaga się on, by Edyta Górniak poniosła konsekwencje za swoje słowa. „Czas szamanów dawno się skończył” – podkreśla.

Edyta Górniak / YouTube: TVN Style
Edyta Górniak / YouTube: TVN Style

Doktor zwraca także uwagę na fakt, że zachowanie i teorie Edyty Górniak są szkodliwe i przyczyniają się do siania dezinformacji w społeczeństwie, a za takie słowa ich autorzy powinni być ścigani z urzędu.

Jeśli wypowiedzi Górniak zostaną zakwalifikowane do pomówień, które wpływają na poniżenie zawodu w opinii publicznej lub utratę zaufania do niego, Edzię może czekać kara – do 2 lat więzienia, a w przypadku reakcji MZ – nawet więcej.

To też może cię zainteresować: KLIENTÓW JEDNEJ Z DUŻYCH SIECI HANDLOWYCH CZEKAJĄ DUŻE ZMIANY. ZACZNĄ OBOWIĄZYWAĆ JUŻ 16 LISTOPADA. CO SIĘ ZMIENI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY POJAWIĄ SIĘ NOWE OBOSTRZENIA? WICEPREMIER JAROSŁAW GOWIN ZDRADZIŁ, CO CZEKA POLAKÓW W KOLEJNYCH DNIACH. MOWA O KONTAKTACH MIĘDZYLUDZKICH

O tym się mówi w Polsce: KLUCZOWY KOMUNIKAT DLA SENIORÓW WYDAŁO WŁAŚNIE MINISTERSTWO ZDROWIA. OSOBY STARSZE BĘDĄ MUSIAŁY PRZYGOTOWAĆ NA NOWOŚCI, CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi na świecie: SZEF ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA APELUJE O WSPÓŁPRACĘ CAŁEGO ŚWIATA. SYTUACJA JEST BARDZO TRUDNA

Z życia gwiazd: NIEWIARYGODNY GEST ZE STRONY ROBERTA I ANNY LEWANDOWSKICH. MATKA PIŁKARZA OTRZYMAŁA OD NICH WSPANIAŁY PREZENT, NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ